wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Turnieje mi?dzypokojowe.
Autor Wiadomość
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-02-02, 18:50    Turnieje mi?dzypokojowe.

Mamy dwie propozycje pokojówek B8 NEW:
1. ---WYSEPKA--- admin aniela06
2. Clan_KULKI_Pro admin Krzysiek!
Czy s? ch?tni?
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 18:52    

po ilu i czy u nich czy u nas :P
bo jak chodzi o zebranie sk?adu to mog? :)
 
 
zemeckis 

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 52
Wysłany: 2008-02-02, 18:56    

terminy jakies by sie przydaly aby mozna bylo sie okreslic :)
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-02-02, 18:59    

Szczegó?y zostan? ustalone pó?niej ale najlepsz? por? jest niedziela oko?o godziny 20. Raczej nie wi?cej ni? 6x6 do 2 zwyci?stw, sto?y pro oczywi?cie.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
wasssuuup
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 19:30    

my?l? ?e ten termin w niedziele jest dogodny...chocia? jeszcze trzeba sie upewni? :) a co do tego gdzie zagramy to raczej problemu nie b?dzie bo oba pokoje s? zaopatrzone w sto?y pro ;) tak?e mo?emy zagra? najpierw u nas a pó?niej rewan? u Was albo odwrotnie :P
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 19:32    

ja b?d? gotowy do gry , je?eli nie b?dzie pe?nego sk?adu jestem w stanie zagra?.
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 19:51    sk?ad

ja te? bym ch?tnie zagra?;D



pZdR
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-02, 20:05    Jadym ;]

Troszk? sie zaniedba?em ostatnio bilardowo ale jak b?d? potrzebny to zagram :)
Termin równie? mi pasuje.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-02-04, 18:01    

W zale?no?ci od terminu mog? zagra?......Grzesiek a Ty ju? nie w abc..... :) rozumiem ?e pokój si? nie liczy... byle zagra? przeciw info :).....
 
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 19:29    

ja w niedziele o 20 nie daje rady :/
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 19:34    

To nie tylko Grzeska taktyka....tak robi ju? prawie ka?dy gracz byle z nami próbowa? wygra? ;)
 
 
wasssuuup
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 21:13    

CJINCLNJMO w abc gra?em przeciwko Wam tylko raz...dopóki nie zrobili?my z Krzy?kiem nowego pokoju w celu grania meczów dru?ynowych :) a pokój si? bardzo dla mnie liczy bo nie zagram w pierwszym lepszym...to chyba zrozumia?e? :) pragn? zauwa?y?, ?e w info tak?e graj? stali gracze tego pokoju, a ja sta?ym graczem pokoju abc jestem od dawna. Wi?c takie komentarze s? chyba niepotrzebne :P Przeciwko info bardzo lubi? gra? bo zawsze jest kultura i dobrzy gracze...a to ?e zagram w "ka?dym pokoju" byle gra? z Wami to jest przesada i w tym momencie mnie to ura?a :) s?siad gdyby moim celem by?o tylko i wy??cznie wygranie z Wami to nie gra?bym teraz...przecie? raz juz wygralismy ;) to tyle na temat mojego "pod??czania sie do pokojów" ;P
Ostatnio zmieniony przez wasssuuup 2008-02-04, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
waffen.sch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 22:09    

witam - do kolegi Latina g?ównie pisz? to
po kolei:
1. Jak dobrze wiesz, to nie jest jaka? tam zbieranina przypadkowych graczy, w stylu - jak to bzdurnie uj??e? ju? kiedy? - "reszta ?wiata"
2. Grali?my ze sob? na pocz?tku w ramach AofA, pokój si? rozsypa?, pojawi?a si? propozycja Magdy z pro na abc, wiec tam - po cz??ci za moj? namow? - ch?opaki zacz?li przechodz?i, doszed? wasssuup i princi..., temat nie wypali? niestety, Krzysiek! zrobi? clanKulki, wi?c - skoro nie ma pro na abc - poszli?my do Niego i jest ju? nas wi?cej teraz
3. Jednak skoro jak zawsze najm?drzejszy kolega Latin nie umie poja? tego niesamowitego fenomenu (sorry, trudne s?owo) to wyja?ni? po ch?opsku: nie ma "reszta ?wiata" vs bil.info, tylko Ci sami ludzie. Wiec: mo?esz nazywa? te nasze pokojówki "Ci ludzie vs bil.info".
4. Wniosek: zanim co? napiszesz, proponuj? - sprawd?, dowiedz si?, pomy?l troch?, to nie jest a? takie trudne.
pozdrawiam, Krzy?
 
 
sokol900
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 22:11    

no to moze i ja sie wypowiem....otoz moze i nie wiecie ale caly sklad abc przeszedl do clan_kulki_pro... i w abc zaden z nas grac nie bedzie tylko wlasnie w terazniejszym naszym pokoju....reprezentujemy teraz kulki wiec takie komentarze na Grzesia powyzej sa zbedne skoro nie znacie sytuacji....najpierw sprawdzcie co i jak a potem piszcie...
 
 
Krzysiek!
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-04, 23:00    

KaBa89 napisał/a:
ja w niedziele o 20 nie daje rady :/


KaBa89,
Mecz nie musi odby? si? w niedziele, podajcie termin, który Wam wszystkim odpowiada, wtedy spróbujemy wszyscy si? tak dopasowa?, aby ka?demu odpowiada?o.

Pozdrawiam,
Krzysiek!
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-05, 02:02    

S?siad wiesz co ? Chyba wygram zak?ad o 50k :mrgreen: ;-) :mrgreen:
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-05, 02:25    

ja tak odbiegaj?c od tematu ...

mo?e jaka? mi?a pokojóweczka na starym b8 ?? ;)
mog? pogada? z Madzi? ;P 8-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-02-05, 09:36    

Grze?ku i Krzy?ku :-) ...

Temat reprezentowania danego pokoju ( graj?c równolegle w 2 pokojach), ju? nie jeden raz by? poruszany na tym Forum...... i wydaj? mi si? dewagowanie na ten temat i "przeci?ganie liny" w t? czy tamt? stron? nie ma wi?kszego sensu ( to taka dyskusja któr? porówna?bym do zastanawiania si? które ?wi?ta s? wa?niejsze B.N. czy W.) ... :-P

Ka?dy z graczy ma prawo sam decydowa? w jaki sposób chce post?powa?.
Szanuj?c decyzj? ka?dego z osobna i nikogo nie ura?aj?c, moje stanowisko jest odmienne od waszego... ;-)

A mo?e te? dzi?ki temu ?e spotykamy si? w takich meczach, ranga i smaczek takiego pojedynku s? wi?ksze.... :-D

Wi?c niech czarna wam sprzyja koledzy od kija..... :-D
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-05, 11:42    

...szczególnie przed czasem ;P
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-05, 14:38    pyanie

a ten pokój abc ma ligi takie jak Bilardy info?? nowe bilce te???
Ostatnio zmieniony przez _(*MICH@L*)_ 2008-02-05, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
waffen.sch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-05, 15:33    

....hmmm....
1. CJINCLNJMO .... a czy istnieje jaki? powód, by mówi?, ?e kto? od "Tych Graczy" gra równolegle w wi?cej, ni? jednym pokoju? Mam na my?li ?wiadome reprezentowanie konkretnych "barw"... Bo z tego co wiem, to ?aden z nas czego? takiego nie czyni - to jest porz?dek chronologiczny: AofA, bilard8 abc i teraz clanKULKIpro
2. I druga sprawa: nie widz? ?adnego powodu, by z przynale?no?ci czyni? jakis fetysz. Bo w istocie - team to ludzie, a nie ikona pokoju. Nie ma problemu - mo?emy sie co tydzie? inaczej nazywa?... Zatem fluktuacje (Latin, sorry - trudne s?owo) s? naturalne - wa?ne, ?e w momentach podstawowych "czujemy sie" jedna dru?yn?.
3. I taka ciekawostka - rozumiem Ciebie CJINCLNJMO ?e zabierasz g?os w sprawie, jak równie? innych graj?cych kolegów, ale po co sie Latin w ogóle wypowiada? Nie widzia?em Go na ?adnym meczu przeciwko nam, ma najmniejsza wiedz? na ten temat - to ?e jest gdzie? tam wklejony w ikon? www.BILARDYinfo nie znaczy, ?e mo?e wypowiada? si? w imieniu reszty. "S?abemu mocy dostarcza wspólnota" - ?e zacytuje pewnego m?drego cz?owieka... I tak to chyba jest w przypadku Latina, gdy pisze: "wygra? z Nami... "
pozdrawiam, Krzy?
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-05, 17:18    

hehehehe wiedz? mam wieksz? ni? si? Panu wydaj? Panie Krzysztofie i prosz? mnie nie obra?a?,bo przestan? si? przejmowa? Pa?skimi ?ezkami przy co drugim s?owie,które kto? wypowie Nie po Pa?skiej my?li.
Z reszt? sk?d Pan wie,?e wypowiada?em si? na Pana temat...
(uderz w stó? a no?yce si? odezw?)
To czy jestem s?aby oka?e si? po raz enty w czasie naszego zbli?ajacego si? meczu w lidze gdy ju? nie b?d? mia? kolegów z dru?yny.
Pozdrawiam i licz? na to,?e nie pisa?em kolejny raz do ?ciany.
Ostatnio zmieniony przez Latin_Soul 2008-02-05, 17:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-02-05, 18:01    

Krzysztofie :-) ,

Meritum sprawy, nie jest zmiana barw pokoju który si? reprezentuje- to sprawa naturalna.
Temat nawi?zuje do czynnego uprawiania tej dyscypliny w jednym pokoju ( co moim zdaniem wi??e si? z podnoszeniem swoich kwalifikacji, mam tu na my?li ligi, puchary itp) a jednoczesne wyst?py w reprezentacji pod innymi barwami.
Jeszcze raz podkre?lam, ?e to moje zdanie i szanuj? wybory innych.

O tym czy fluktuacje w podanym przez Ciebie przyk?adzie s? naturalne czy te? nie, te? bym polemizowa?...... ;-)

Wypowied? Latina proponuj? potraktowa? jako jego w?asne zdanie a nie jako transparent z has?em serwisu :-)

Na koniec pragn?c ostudzi? emocje, chcia?em przypomnie? ?e mamy do czynienia z forum a tu ka?dy mo?e si? wypowiedzie?, co z ca?ym szacunkiem dla was panowie z Clanu Kulki w?a?nie czyni? i pozdrawiam :-D .
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-02-05, 18:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-02-05, 18:07    

S? gracze na WP, którym udaje si? zagrzac miejsce w jednym serwisie, uto?samiaj? sie z nim, z nim wi??? sw? kariere bilardow? i tylko jego barwy reprezentuj? - nale?? do tych graczy - mam to szcz?scie - znalaz?am swoje miejsce ;-)

S? te? gracze poszukujacy swojej przystani, tacy, co to z niejednego pieca chleb jedli.

Waffena znam od d?u?szego czasu - wiem, ?e jest osob? anga?uj?c? si? w to co robi i wiem, ?e uda?o mu si? zgromadzi? wokó? siebie graczy, z którymi przemierzy? troszke bilardowych pokoi - to mo?e inny rodzaj integracji - bo nie zamkni?ty w ramach jednego serwisu - niemniej nadal odpowiada definicji integracji.

Zna?am Panów, z którymi szykuje si? Wasza pokojówka z AofA - gra?am przeciwko Nim pokojówki - nie wysz?o Im na d?u?ej w tym serwisie - sama naprowadzi?am waffena na abc :arrow: liczy?am na sto?y pro :arrow: w pewnym sensie zawiedlismy bo nie uda?o si? nam zaopatrzy? pokoju w owe sto?y na tyle wczesnie by entuzjazm tworzenia nowego abc Panom nie opad?.

Znale?li nowe miejsce :arrow: kolejny transfer - jak w sporcie bywa ;-)

To, ?e Wam, mi, czy komukowiek innemu uda?o si? wsiakn?? w szeregi pokoju, który nigdy nas nie zawiód? nie czyni nas lepszymi i nie daje prawa oceniania Tych wszystkich, którzy owego szczescia nie mieli :->

Na zblizaj?cy sie pojedynek ?ycze obu teamom powodzenia :arrow: mam nadziej?, ?e oba teamy przyjm? jeszcze nie raz propozycje rozegrania pokojówki od pokoju, który szczesliwie i niezmiennie dane mi jest reprezentowa? ;)

Z wyrazami szacunku
magdagp
 
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-05, 18:18    .

mo?e kto? poda? mi stronk? tego pokoju abc??
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-05, 18:49    

Micha? gdyby? si? troche wysili? to wszed?by? do tego pokoju i tam zapyta?...
Twoje posty s? troszeczke nie na miejscu, bez urazy ale zadajesz i prosisz o rzeczy, do których przy odrobinie dobrej woli i ch?ci sam by? doszed?
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
_(*MICH@L*)_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-05, 18:50    okk

o,ju? nic nie pisze, bo my?licie , ?e sobie chc? posty nabija? , a niby po co??
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-05, 19:07    

pisz, wyra?aj ró?nego rodzaju sugestie, opinie ale mog?e? si? domy?le? i wej?? na pokój abc i tam odrazu uzyska?by? odpowied? na pytanie...
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
wasssuuup
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-07, 22:40    

troszk? odbiegli?my od tematu...mialismy pisa? o pokojówce a nie skaka? sobie do garde?, ale ok :-P tak wi?c czekamy na propozycje Waszego terminu spotkania...bo kiedy? przyda?oby sie zagrac :mrgreen:
 
 
koczmen
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-02-07, 23:02    

Powiadomcie o terminie. Wpadne pokibicowa?... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez koczmen 2008-02-07, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group