wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Bilarda*8 - sezon 2007/2008
Autor Wiadomość
kalashnikov_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-31, 22:56    

A ja bym Latinie proponowa?, ?eby? takie posty zachowa? dla siebie. Wymienili sobie zdania Tomek z Tomkiem mi?dzy sob?, a Twój wywód moim zdaniem nic nie wnosi do tematu, a jedynie prowokuje. Zreszt? nie pierwszy raz co? takiego widz? z twojej strony. Nie ?ebym si? czepia?, albo co? ;-)
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-31, 23:07    

Zgadzam si? z Wojtkiem w zupe?no?ci, temat zostanie zamkni?ty, a wrzuca? b?d? tylko wyniki.

EDIT:
W ramach dobrej woli i wiary w to, ?e pojawi? si? tylko gratulacje dla zawodników, temat otwieram.
Ostatnio zmieniony przez DannyCh 2008-04-01, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-01, 21:43    Ekstraklasa i inne ligi b*8 w marcu :)

Zako?czyli?my trzeci? edycj? po nowym roku najpopularniejszej wersji, czyli bilarda*8, zatem czas po podsumowanie:

Oto medali?ci w EKSTRAKLASIE w miesi?cu MARZEC:

luxor70

LobbystaLew

kipcior


Brawa dla pierwszej trójki Mistrzem po raz pierwszy w karierze zosta? Hubercik :), który wyprzedzi? Tomasza oraz znanego nam wszystkim Pawe?ka. Walka o mistrzostwo rozstrzygn??a si? do?? wcze?nie, gdy? w tyle (z przewag? 5pkt) wszystkich za sob? zostawi? Mr. H. ;-) Rozegra? naprawd? fantastyczny miesi?c, wie?cz?c wszystko 9 wygranymi i tylko 1 przegran?. Jedynym, który pokona? ?wie?o upieczonego mistrza by? drugi na mecie Tomcio. Tym sposobem po raz drugi w karierze znalaz? si? na pudle, ?api?c do kieszeni srebrny medal za marzec. Do trzeciego miejsca jak wida? przyzwyczaja si? Pawe?ek i jak na razie chyba jest mu dobrze z tym, ale my?l?, to nie jest jego ostatnie ani przedostatnie s?owo w tej lidze.

CO MNIE I NATALCE BARDZO SI? NIE PODOBA TO BARDZO DU?A ILO?? WALKOWERÓW :!: :!: :!: :!: :!: POPRACUJCIE NAD TYM :!: :!: :!: :!: :!:

W pozosta?ych ligach, miejsca na podium zaj?li nast?puj?cy gracze:
1 liga - thorben23, Jacol_24, Maniek_Kutno
2 liga - omadren2, *_Ja_i_Ty_*, Andrzem_6
3 liga - *Slabiutki*, *czyrus14, Marmaj64


Dzi?kujemy za wspóln? zabaw? w marcu, i ?yczymy powodzenia w kwietniu :)

Aby zapisa? si? do ligi b*8 (edycja MAJOWA), do??cz do grupy :arrow: TUTAJ

Organizatorzy Ligi Bilarda*8 2004,
4!Fun & DannyCh
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-06, 23:16    Ekstraklasa i inne ligi b*8 w kwietniu :)

Zako?czyli?my czwart? edycj? po nowym roku najpopularniejszej wersji, czyli bilarda*8, zatem czas po podsumowanie:

Oto medali?ci w EKSTRAKLASIE w miesi?cu KWIECIE?:

Jacol_24

tomekwoz5

m.a.c.i.e.k


Brawa dla pierwszej trójki Mistrzem po raz pierwszy w karierze zosta? Jacu? :), który wyprzedzi? Tomasza oraz znanego nam wszystkim Maciusia. Walka o mistrzostwo by?a do?? zaci?ta, cho? korespondencyjna. Bezsprzecznie dwaj najlepsi gracze w tej edycji zmierzyli si? ze sob? na pocz?tku kwietnia, gdzie Tomu? pokona? pó?niejszego z?otego medalist? Jacusia. I to chyba by?o jedyne pocieszenie dla niego, bo jako? ten rok nie idzie mu najlepiej je?eli chodzi zdobywanie z?ota. Zapewne spróbuje sobie to powetowa? w ?wie?o rozpocz?tym Wiosennym Turnieju Rankingowym, na który serdecznie zapraszamy wszystkich uczestnicz?cych i ogl?daj?cych te wspania?e rozgrywki. Br?z zdoby? Maciek, o b?ysk kredy na kiju wyprzedzaj?c jednego z najlepszych bilardzistów Damianka. To jego kolejne podium, i tego gratulujemy. Reszt? graczy tymczasem mobilizujemy do wzi?cia si? do roboty i wcielenia w ?ycie zasady bij mistrza :!: :!: Z przykro?ci? ?egnamy kolejnego z wy?mienitych graczy, czyli Pawe?ka. Szkoda ?e zostawia b*8, ale zapewne nast?pnym razem spotkamy si? na bilardach kiedy jego potomstwo b?dzie ju? du?o wi?ksze i b?dzie tatusia ogrywa?o :-)



JAK WIDA? PODZIA?A?Y NA WAS NASZE OPIERDATY, BO W TYM MIESI?CU NIE BY?O ?ADNEGO (S?OWNIE ZERO) WALKOWERA :!: TAK TRZYMA? :!: :!: :!: :!: :!: A RESZTA LIG BRA? Z NICH PRZYK?AD, BO JAK NIE TO ROZSTRZELAMY :!: :!: :!: :!:

W pozosta?ych ligach, miejsca na podium zaj?li nast?puj?cy gracze:
1 liga - Andrzem_6, _k1ys3k_, kok___kn
2 liga - ArTuReK__14, *czyrus14, *Slabiutki*
3 liga - d31W4s_8aLl, #__Feniks__#, _KON!ECZK0_


Dzi?kujemy za wspóln? zabaw? w kwietniu, i ?yczymy powodzenia w maju :)

Aby zapisa? si? do ligi b*8, do??cz do grupy :arrow: TUTAJ

Organizatorzy Ligi Bilarda*8 2004,
4!Fun & DannyCh
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-05-07, 07:12    

Serdecznie gratuj? Panom na podium - Jacek jest zawodnikiem b?d?cym klas? sam w sobie - liga, PL, organizowany przeze mnie Mega Tur Gigantów - triumfy na ka?dej mozliwej p?aszczy?nie - imponuj?ce ;-)

Chcia?am te? zwróci? uwag? na pewnien fakt, który chyba dawno ( o ile w ogóle ) nie mia? miejsca w ekstraklasie ;-)
Otó? w majowej edycji w lidze wyst?pi? a? trzy zawodniczki ;-) Panowie - my?le, ?e po gentelme?sku by?oby dopu?ci? w ko?cu jak?? przedstawicielk? p?ci pi?knej na pud?o :-P

Powodzenia dla Wszystkich Zawodników ;-)
 
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-07, 13:59    

Madziu czy Ty czasem nie chcesz kupi? podium?? ;-)
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-03, 00:52    Ekstraklasa i inne ligi b*8 w MAJU :)

Zako?czyli?my pi?t? edycj? po nowym roku najpopularniejszej wersji, czyli bilarda*8, zatem czas po podsumowanie:

Oto medali?ci w EKSTRAKLASIE w miesi?cu MAJ:

Jacol_24

4!Fun

KaBa89


Brawa dla pierwszej trójki Mistrzem po raz drugi w karierze (i drugi raz z rz?du) zosta? Jacu? :), który wyprzedzi? Natalk? oraz znanego nam wszystkim Damianka. Jak wida? na najwy?szym stopniu podium nie zmieni?o si? wiele. Jacek potwierdzi? swoje nieprzeci?tne umiej?tno?ci i wielk? klas?. Wygra? lig? drugi raz rz?du, i zdaje mi si? ?e na tym nie bardzo poprzestanie. Ale ... bijemy mistrza? Na kolejnym stopniu podium nasze ?ywe sreberko i srebrny medal w maju, czyli Natalka. Do ostatnich dni mia?a szans? na zdobycie pierwszego tytu?u ligowego, ale jedna pora?ka te szanse pogna?a na biegun pó?nocny. By?o bardzo blisko historycznego wydarzenia, bowiem by?aby pierwsz? kobiet? która wygra?aby lig? b*8, i je?eli si? nie myl? pierwsz? kobiet?, która wygra?aby jak?kolwiek lig? :-) Mam nadziej? jednak, ?e nasza organizatorka nie spocznie na srebrnych laurach tylko w czerwcu we?mie si? jeszcze ostrzej do roboty i Jacka wygoni z miejsca nr 1 w lidze :-) Na trzecim miejscu Damianos. I tutaj mam k?opot ... Tyle razy zdobywa? mistrzostwo, srebrne i br?zowe medale w lidze, ?e brakuje mi ju? komplementów do opisywania tego arcymistrza. Przychodzi mi tylko do g?owy porównanie do Bobby Fisher'a ... oby tylko tak nie sko?czy? jak on ;-)


JE?ELI CHODZI O WALKOWERY TO JEST CA?KIEM NIE NAJGORZEJ. TYLKO 1 WALKOWER W EKSTRAKLASIE, NIEWIELE W 1 LIDZE, NATOMIAST DENERWUJE MNIE DALEJ POST?POWANIE NIEKTÓRYCH GRACZY W NI?SZYCH LIGACH, KTÓRZY ZAPISUJ? SI? A NIC NIE GRAJ? :!: S?OMIANY ZAPA? :?:

W pozosta?ych ligach, miejsca na podium zaj?li nast?puj?cy gracze:
1 liga - *czyrus14, *Slabiutki*, Kufix
2 liga - d31W4s_8aLl, Marmaj64, Step_up83
3 liga - wes_borland2, mirasbb81, cimek757


Dzi?kujemy za wspóln? zabaw? w maju, i ?yczymy powodzenia w czerwcu :)

Aby zapisa? si? do ligi b*8, do??cz do grupy :arrow: TUTAJ Mamy kilka wolnych miejsc na czerwiec jeszcze. Spieszcie si?, czas goni :-)

Organizatorzy Ligi Bilarda*8 2004,
4!Fun & DannyCh
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 19:57    

Pó?no ju? ... a podsumowania nie ma. Jest jednak skromne wyt?umaczenie. Zacz?? si? okres wakacyjny, a co za tym idzie kilka osób uda?o si? na zas?u?ony, lub nie odpoczynek. Jedn? z nich jest gracz, którego mecz z innym graczem mo?e mie? wp?yw na losy medalu w Ekstraklasie. Podobna sytuacja dzieje si? w Pucharze Ligi, dlatego te? skorzystam z przywileju jaki daje w takiej sytuacji regulamin, patrz §2, pkt. 8, i wyznaczam termin zagrania meczy, po powrocie zainteresowanych graczy i wtedy nast?pi podsumowanie. Ale patrz?c na tabel?, widzicie chyba, ?e jeden z tuzów wnerwi? si? i pozbawi? drugiego tuza mistrzostwa :)
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-07, 19:24    Ekstraklasa i inne ligi b*8 w CZERWCU :)

Zako?czyli?my szóst? edycj? po nowym roku najpopularniejszej wersji, czyli bilarda*8, zatem czas po podsumowanie:

Oto medali?ci w EKSTRAKLASIE w miesi?cu CZERWIEC:

KaBa89

Jacol_24

Maniek_Kutno


Brawa dla pierwszej trójki Mistrzem po raz nie wiem który to ju? w karierze zosta? Damianek :-) , który wyprzedzi? (w ko?cu) Jacka oraz znanego nam wszystkim Maniutka ;-) . No to si? wzi?? Kabanos za gr? porz?dnie, wygra? z kim trzeba i znów na pierwszym stopniu podium stan??. Dawno chyba tak mistrzostwo go nie cieszy?o, jak to wywalczone w korespondencyjnej walce z Jackiem. A Jacu?? Jak to Jacu?, wygrywa? co si? da?o, ile si? da?o. Na br?zowym stopniu podium wyl?dowa? Maniutek (który przy okazji co? mi wisi za to). Trzecie miejsce na po?egnanie to chyba nie najgorzej :-) A teraz czeka nas przerwa wakacyjna od lig, ale nie od bilardów, bo WzB to te? wielkie emocje i jeszcze wi?ksi gracze ;-)


JE?ELI CHODZI O WALKOWERY TO JEST CA?KIEM NIE NAJGORZEJ, ALE TYLKO JE?ELI CHODZI O EKSTRAKLAS? I 1 LIG?. NATOMIAST W POZOSTA?YCH LIGACH JEST DRAMAT. PORA?KA, WTOPA, BEZSENS I JAK TYLKO CHCECIE TO NAZWIJCIE. DLA MNIE JEST TO BEZNADZIEJNA POSTAWA GRACZY KTÓRZY NIE SZANUJ? SWOICH PRZECIWNIKÓW I ZABIERAJ? MIEJSCE INNYM, KTÓRZY CHCIELI BY GRA?. DLATEGO TE? W PA?DZIERNIKU JU? CZEKA NAS ZMIANA LICZEBNA JE?ELI CHODZI O LIGI, ALE O TYM W ODDZIELNYM TEMACIE.

W pozosta?ych ligach, miejsca na podium zaj?li nast?puj?cy gracze:
1 liga - *d31W4s_8aLl, Step_up83, *_Ja_i_Ty_*
2 liga - mirasbb81, _BezCenny, DeTomaso82
3 liga - vitaminka@, .korcik., maggots83


Dzi?kujemy za wspóln? zabaw? w czerwcu, i ?yczymy powodzenia w Wakacjach z Bilkami 2008 :-)

Kolejne zapisy do ligi b*8 zostan? otwarte ok 15 sierpnia. Zapraszamy wtedy :-)

Organizatorzy Ligi Bilarda*8 2004,
4!Fun & KaBa89 & DannyCh
Ostatnio zmieniony przez DannyCh 2008-07-07, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group