wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
KIPCIOR LITO?CI
Autor Wiadomość
KIGAM3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-30, 23:21    KIPCIOR LITO?CI

Dosz?y mnie s?uchy ?e znowu nie haloo jest na b.info!!!!MAM jeden przekaz KIPCIOR szanuj si? i odejdz , zrób co? dla tego serwisu , bo naprawd? przez CIEBI? odchodz? dó?o bardziej wartosciowi ludzie ni? TY!!!szkoda serwisu NA ciebie NIE JESTES WART TEGO szczerze mówi?c!!!!Dla tych co si? nie zgadzaj? z moj? wypowiedzia zapraszam do DYSKUSJI!!!!!!ALE naprawd? nie sta? tego serwisu na dalsze sraty wartosciowych ludzi ,chyba ?e znudzi?o si? wam to co do tej pory tu robili?cie to POPIERAJCIE dalej KIPCIORA!!!!!JA odszed?em z INFO ale ca?y czas uto?samiam si? z tym serwisem i promuj? go jak mog? , nie próbujcie pisac KIJ MI do tego , bo zale?y mi dalej na tym SERWISIE!!!
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-31, 00:31    

A ja my?l? ?e nie znasz sytuacji i nie masz zielonego poj?cia o czym piszesz, wi?c prosz? nie formu?owa? ?adnych, ale to ?adnych stwierdze? tego typu które zosta?y napisane powy?ej.

A je?eli masz spraw? do Kipcior'a, znasz jego numer GG. Napisz i pogadajcie prywatnie. Temat uwa?am za zamkni?ty i zako?czony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group