wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Turnieje mi?dzypokojowe.
Autor Wiadomość
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-31, 01:57    

Skromnie ale mimo wszystko wygrana :)
Dzi?ki Zmaku za organizacj? ;-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-03-31, 06:56    

Bardzo ?adnie panowie :-D kolejna pokojówka do przodu ;-)
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-04-21, 23:50    

W niedziel? o godzinie 20.00 zagramy nast?pn? pokojówk?.
Liga Mistrzow WP 2008 vs wwwBILARDYinfo
B8 NEW stó? pro, gramy w pokoju Liga Mistrzow WP 2008, 4x4 lub 5x5 plus 2 rezerwowych. Gramy o 100k. Ja daj? kas? w przypadku przegranej. Ch?tni mog? si? zg?asza? tu lub do mnie na GG.
Kandydaci:
*A*r*e*S*
KaBa89
sienek200
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-04-22, 22:21, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 21:47    

Pokojówka zostaje odwo?ana.
Ostatnio zmieniony przez kipcior 2008-04-22, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
IrekBro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 22:15    

Co wam si? nie podoba w moich postach...? :roll:
 
 
IrekBro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 22:20    

Zmak yyy... to znaczy ?dzis?aw to jaka? tajemnica NASA ?e nie wolno o nim mówi?...? :?: :?:
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-04-22, 22:43    

Nie znam imienia "?dzis?aw". A wy?
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-04-22, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 23:05    

ja równie? :-?
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-04-23, 06:42    

Szuka?em w ró?nych kalendarzach i takiego imienia nie mog? si? doszuka? :-D
 
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 12:13    

Ja znam tylko - ?dzis?awa ( damskie ) np: So?ni?ka :-D
 
 
IrekBro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 14:42    

http://kabarety.tworzymyh...an_zdzislaw.php
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-05-04, 18:06    

IrekBro do czego Ty zmierzasz cz?owieku :-/ Chcesz kabaret jaki? zaprezentowa? - wstaw do dzia?u to trzeba zobaczy? a nie do tematu z pokojówkami bo z tego co widze co piszesz i co prezentujesz swoj? osob? to kabaret jedynie robisz z siebie :!:

Zastanów si? czasem nim co? napiszesz - bo si? póki co jedynie do ostrze?enia kwalifikujesz za marne prowokacje :-|
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 21:02    

dobre Iras :-D
a jak z dochodzeniem zarz?du czy Twój Tata nazywa si? Zdzis?aw ? Jakie? efekty ? :-D
 
 
IrekBro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 21:06    

hm... narazie ?adnych... i nawet nie wiem co wywnioskowali bo jaka? rozprawa mia?a by? na ten temat... i nie wiem czy mam dac nr. do taty czy nie...
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-05-04, 21:14    

magdagp napisał/a:
IrekBro do czego Ty zmierzasz cz?owieku :-/ Chcesz kabaret jaki? zaprezentowa? - wstaw do dzia?u to trzeba zobaczy? a nie do tematu z pokojówkami bo z tego co widze co piszesz i co prezentujesz swoj? osob? to kabaret jedynie robisz z siebie :!:

Zastanów si? czasem nim co? napiszesz - bo si? póki co jedynie do ostrze?enia kwalifikujesz za marne prowokacje :-|


popieram...
popatrz ch?opcze na temat, je?li chcesz b?ysn?? inteligencj? wysil si? troch?...
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-08-10, 01:48    Pokojówka z 4_everyone ?

Witajcie :-)

Temat ten zamar? tu co? widze praktycznie w kwietniu wiec tym fajniej bedzie mysle go o?ywi? ;-)

Min??y ju? 4 miesi?ce od powstania naszego pokoju wi?c najwy?szy czas by dokona?o sie to co wszyscy lubimy i co zawsze sprawia?o nam przyjemnosc :-)

Mam przyjemno?? z?o?y? Wam propozycje rozegrania spotkania mi?dzypokojowego - spotkania czysto towarzyskiego, bez ?adnej wirtualnej gotówki w puli,tak jak przysta?o na zaprzyja?nione ze sob? serwisy :-P

Nie znaczy to oczywiscie, ?e spotkanie takie bedzie bezp?ciowe :lol: - w puli nadal bedzie presti? i ch?c pokazania sie z jak najlepszej strony - serdecznie Was zach?cam :-)


Szczegó?y propozycji :



Termin:

*od 12.08 (wtorek) do 17.08 (niedziela)


Zasady:

* Gramy w sk?adach 10 osobowych [ Sk?ad ka?dego pokoju stanowi sta?a ekipa graczy i adminów pokoju ] + 4 osoby na rezerwie
* Mecze rozgrywamy w pokoju: 4_everyone lub wwwBILARDYinfo
* Gramy 10 / 10 czyli ka?dy gracz z dru?yny wwwBILARDYinfo gra z ka?dym graczem z dru?yny 4_everyone
* Mecze gramy do 2 wygranych partii. Mo?liwe wyniki to: 2:0, 2:1.
* Dopuszczalne s? 4 zmiany zawodników w trakcie ca?ego spotkania.
* Gramy wed?ug zasady -> BIA?A Z R?KI
* Graj z klas? - Nie gratuluj przed ko?cem meczu, je?eli to zrobisz, poddaj.
* Czas na ruch 2 minuty. Od??czenie od sto?u = przegrana, chyba, ?e przeciwnik zdecyduje inaczej.
* O wygranej decyduje wi?ksza ilo?? wygranych meczy, w przypadku remisu, wi?ksza ilo?? wygranych frejmów.
Je?eli nadal jest remis kapitanowie wyznaczaj? po 1 zawodniku, którzy zagraj? decyduj?cy mecz do 3 wygranych.
* Wyniki zg?aszamy do KaBa89 na numer gg 8084354 [ nick zawodnik 1 (ile) - (ile) nick zawodnik 2 ]


Oficjaln? stron? zawodów prowadzi :arrow: KaBa89

Strona zostanie podana do poniedzia?ku.

Mam nadziej?, ?e propozycja nasza spotka sie z takim samym Waszym zainteresowaniem jak by?o zawsze gdy pozwoli?am sobie napisac w tym temacie :-)

Bu?ka :)
 
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 03:00    

Chcia?bym tylko nadmieni?, ?e to co jest oczywiste dla danej osoby, dla innych jasne i przejrzyste by? nie musi.
Zapewne chodzi o Bilard 8, która to gra nie bardzo mnie podchodzi. :-P
Mimo to prosi?bym na przysz?o?? umieszcza? tak?e nazw? bilarda i jego wersj? (stary czy nowy).
Mo?e i si? czepiam szczegó?ów, ale dla mnie samego to istotna informacja. :-)
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 12:33    

pokój evryone jest tylko na jedynej odmianie bilarda póki co tak?e wszyscy o tym wiedz? co bior? czynny udzia? w grze no mo?e prawie wszyscy....
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-08-11, 16:18    

Drogi graczu Dieter wezm? to na przysz?osc pod uwag? - niemniej jak wspomnia? czyrus dla wszystkich co nas znaj? i czynnie uczestnicz? w naszych turniejach wersja i rodzaj gry s? oczywiste gdy? funkcjonujemy na b8 wresji 2004 - gdzie jeste?my pokojem bardzo zauwa?alnym.

Je?eli przez 4 miesiace naszego istnienia ani razu nie rzuci?a Ci sie nazwa naszego pokoju w oczy na wp ani tu na forum, gdzie posiadamy swój temat o turniejach znaczy to najwyra?niej i? bardzo daleko Ci do nas, czyli i propozycj? ow? nie bedziesz zainteresowany :-)

Niemniej na przysz?osc dla pe?nej informacji graczy podobnych Tobie (oby by?o tu jak najmniej Tych, którym jeste?my obcy :-P ) uwzgl?dnie informacj?, o któr? prosisz :-)

Pozdrawiam - magdagp
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 16:32    

z tego co wiem nie moge gra? pokojowki (a zawsze gralem, jakis foch? ) czy tak? czemu? :-) (jakbym by? na zlocie to wiem ze bym gra? :-D ) lol
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-08-11, 16:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-08-11, 18:04    

Strona Zawodów :arrow: http://bilardy-info.ovh.org/pokojowka.htm

Z uwagi na fakt, i? sk?ady zosta?y skompletowane i sama strona zawodów jest ju? gotowa nic nie stoi na przeszkodzie aby rozpocz?? ju? potyczk? ;-)

?ycz?c Wszystkim wielu pasjonuj?cych frejmów rozegranych w kulturalnej i przyjacielskiej atmosferze.......

SPOTKANIE MI?DZYPOKOJOWE UWA?AM ZA OTWARTE
:!:



P.S Nie?mia?o ?ycz? sobie by wynik by? niespodziank? :P
 
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-08-11, 18:08    

pozostaje mi doping i oczekiwanie na wiadome...
czyli zwyci?stwo www.BILARDY.info
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 18:39    

mam zwa?? z tych co nie pozwolili mi gra? :-D jestescie maxymalnie dziecinni (skoro tak postanowiliscie z tego powodu jaki byl :-D )
PS. Madzia dziekuje Ci ze tak wyolbrzymi?as ten GIGANTYCZNY problem :D na policje trzeba bylo dzwonic ze chcialem zagrac co? o stawk? :-P

powo
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-08-11, 18:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 19:02    

szakal to tylko gra wiec Ty zachowujesz sie jak dziecko :-D
Ostatnio zmieniony przez KaBa89 2008-08-11, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 19:05    

no to jak tylko gra :D i czlowiek chcial sobie zagrac a Wy juz w ryk ze "zdrada zespolu" buhahah to smieszne jest dzieciak :D
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-08-11, 19:19    

a w?a?nie na jakiej zasadzie by? dobierany sk?ad ?
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 19:33    

zrobcie 15 vs 15 moze i Ja bym si? za?apa?;P hy hy

Powodzenia ?obuzy, nast?pny zlot zaliczam i si? z Wami policze:D (dzo?k)
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 20:09    

{cenzura}

EDIT
Panie Przemku. Rozumiem, ?e wzburzenie jakie wywo?a?y posty u?ytkownika 4SZAKAL i potrzeb? wyrzucenia emocji z siebie, jednak zdecydowanie lepiej wychodzi pisanie postów nie b?d?c 'po spo?yciu'. Dlatego te?, zdecydowa?em si? podj?? akcje w postaci ocenzurowania wypowiedzi Twojej Wa??. Bacz?c na dalszy porz?dek udzielam tak?e ostrze?enia za niekulturalne i niecenzuralne wypowiedzi na tym?e forum w postaci 2pkt karnych. Pozdrawiam bilardowo, DannyCh.
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 21:47    

Szakal daj sobie spokój :-/ sam sie zachowujesz jak dzieciak ...
tez wypowiedzia?em si? na ten temat i nie ukrywam, ?e zag?osowa?em ?eby? nie gra? w tej pokojówce. Nie chodzi o incydent z Magd? (tu tez pokaza?e? swoje maniery), ale o ca?okszta?t , ?e zawsze s? z Tob? problemy :!:

Wracaj?c do tematu...

Nie wiem osobi?cie czy s? wybrani rezerwowi, ale wszystko by?o ustalane chyba szybko.. Wi?c Kufi chyba masz jeszcze szanse zagra? w pokojówce :-P jak by mi forma nie dopasowa?a 8-)

Powodzenia ?ycz? ;-) Pzdr 8-)
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 23:21    

ojjj chlopcy chlopcy :p ja sie nie k?oce,ze mnie nikt nie wzia? :-( :PPPPP

no 3mam kciuki i powodzenia Wam!!!! :-D

bo wygrana i tak w r?kach INFO 8-) 8-) 8-) :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Ania24051986 2008-08-11, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group