wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Turnieje mi?dzypokojowe.
Autor Wiadomość
aniela06
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 00:39    

specjalny faul - faul wykonany naumyslnie, celowo dla wlasnych kozysci, czesto przesadzajacy o wyniku gry - np. celowe za lekkie uderzenie bialej tak by przeciwnik nie mial dobrej pozycji; celowe i bezposrednie wbicie wlasna bila bili przeciwnika do uzy; uzycie bili przeciwnika do wbicia wlasnej bili; celowe wbicie bialej do uzy; celowe niewykonanie uderzenia (ruchu) itp. itd... wiecej pokazac moge na stole.

wyeliminowanie specjalnych fauli i gry z reki sprawia iz gra jest o wiele ciekawsza i przyjemna i nie taka banalna.
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 00:41    

Bia?a mozna uderzy? za lekko zupe?nie przypadkiem gdy np. chce si? zrobi? snooker ;-)
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-02-29, 00:49    

aniela06 nie przyszli?my do Was na turniej w którym mo?esz ustala? zasady jakie chcesz tylko przyszli?my na spotkanie mi?dzypokojowe i ostatecznie Ty jako prowadz?ca zaakceptowa?a? gr? z r?ki. Je?eli dla Ciebie "...jak ktos ma tyle mozliwosci wbicia bil co Zmak grajac ze mna a biala wpadla mi nie celowo to troszke glupie by zagrac z reki."
"nie gram z reki bo to jest za proste... i wg mnie troche glupie" To zastanów si? nad tym co jest g?upie jeszcze raz, bo obra?asz wielu grazy pisz?c w ten sposób.
Napisa?a?: "Moja zasada... jak gram to nie gadam". W takim razie niech kto? inny zajmie si? prowadzeniem spotkania. Bo ja gra?em, zrobi?em tabelk? i podawa?em wyniki na czacie.
"Zmak powiedziales na starcie a nie przed..." Napisa?em przed spotkaniem, ?e albo gramy z r?ki albo nie b?dziemy gra?, ponownie pisa?em na stole, ?e gramy z r?ki.
"zaciekawil mnie fakt ze Zmak nie znal jednej osoby z wlasnej druzyny" Latin_Soul organizowa? spotkanie nie ja. Mamy kilkuset zawodników, którzy s? zwi?zani z naszym serwisem i ja nie musz? zna? wszystkich.
"specjalne faule kazdy dobry gracz potrafi odruznic od przypadkowych fauli." Maniek_Kutno nie jest dobrym graczem, on jest jednym z najlepszych graczy i wie co pisze.
"nie nalezy gadac glupot na forach czy innych pokojach bo to jest bezsensu."
"Kochani.. nauczcie sie kultury w takim razie."
Tego nie b?d? komentowa? poniewa? takie s?owa same oceniaj? ich autora.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
aniela06
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 00:54    

Latin ten snooker to jest wlasnie celowe za lekkie uderzenie bialej tak by przeciwnik nie mial dobrej pozycji na wykonanie ruchu...... i cos ci powiem... nie mow zupelnie przypadkiem bo kto patrzy i widzi co jest na stole ten zawsze powie ci czy to bylo specjalne czy nie...

aha i apropo twojego pisania na lobby.... przypomne ci ze w tym czasie poprawialam rozpiske gry, bo twoj wczesniej podany zawodnik sie nie stawil... czemu powiedz lepiej nie powiedziales o tym duzo wczesniej jakies 2 godziny wczesniej dla mnie na gg ???
takie mowienie w ostatniej chwili oznacza ze nie macie do nas kultury.. umawiajac sie na pokoju gdzie jest na to zakaz... i wymagacie nagle by byla gra z reki...
Mam nadzieje ze to byl ostatni raz takiego umawiania sie przez ciebie z nami na naszym pokoju... u was prosze bardzo... wasz pokoj macie wlasne zasady i niema sprawy... u nas Wysepkowicze ktorzy widzieli moja gre ze zmakniem byli zszokowani tym ze na wysepce ktos zagral z reki.
Popelniles blad umawiajac sie na pokoju z zakazem grania z reki nie mowiac wczesniej ze masz warunek grania z reka.. teraz chcesz wszystko odwrocic przeciwko mnie... kolejny blad... powinienes raczej przeprosic za to ze wczesniej odrazu o tym nie powiedziales... tak sie kolego nie robi.. i jest mi przykro ze az tak wielka masz dume by przelknac gorycz bledu.

[ Dodano: 2008-02-29, 01:02 ]
Zmak "przed" bylo juz po 18..
a spotkanie bylo ustalone na 18

Zmak pisze "wg mnie" mam swoja opinie i moge ja wyrazic jak kazdy.

Zmak taki teraz jestes madry.. "podawalem je na czacie zajmowalem sie tabelka" - wiadomosc z ostatniej chwili... ja tez podawalam wyniki i tez wszystko spisywalam... a to ze Latin nie powiedzial ze taki Zmak ma ochote poprowadzic spotkanie to chyba nie do mnie teraz wszelkie watpliwosci... (to ja ci podalam wyniki z pierwszych 2 parti spotkania o ile nie pamietasz)

prosze zluzcie druzyne a nie wybieracie graczy przypadkowo

ostatnie dwie kwestje przeczytaj dokladnie calosc i nie wyciagaj srodkow.
Ostatnio zmieniony przez aniela06 2008-02-29, 00:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-02-29, 01:07    

Anielo zapraszasz mnie na nauk? ale wydaje mi si?, i? sama powinna? uda? si? na lekcj?... odru?nienie? hmm raczej odró?nienie... ko?y?ci? hmm raczej korzy?ci...
Rozmawia?em z Tob?...
Zaakceptowa?em zasady w turniej, który gra?em (wygra?em ten turniej).
Gracz, zosta? wyrzucony ze sto?u, poniewa? zagra? z r?ki... osoba obecna na stole stwierdzi?a ?e nie powinien gra? z r?ki bo mia? doj?cie do bili, która by?a nie do wbicia (po uderzeniu na "pa?e").
Dzi?ki Zmaku...
Tyle na ten temat.
P.S. kiedy us?ysza?em od jednej osoby zwi?zaniej z pokojem Wysepka, ?e je?li mi si? tu nie podoba to mog? tu nie gra?... ju? tam nie goszcz?:)
Pozdrawiam
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
aniela06
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 01:22    

apropo mojej ortografi to prosze mi wybaczyc.. ale mam dysortografie ( to tez mam wyjasnic? )

Maniek jak widzisz pilnujemy u nas zasad... sam byles swiadkiem.

i to prawda ze jesli komus sie pokoj nie podoba to przeciez nie bedziemy zmuszac by ktos tam gral... chyba sam rozumiesz...

znam wielu naprawde dobrych graczy... graczy dla przyjemnosci... i zaden z nich nie gra z reki i zaden z nich specjalnie nie fauluje.
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 11:03    

Proponuje po pierwsze a?eby tak szanowna osoba jak aniela czasem zajrza?a do s?ownika ortograficznego. Je?li Wasz regulamin jest tak pe?en b??dów jak Twoje wypowiedzi to gratuluje.
A dysortografia to has?o wymy?lone przez leniwych licealistów po to, ?eby nie musieli by? karani za b??dy na egzaminie dojrza?o?ci wi?c zas?anianie si? tym has?em to wygodna postawa: po co z tym walczy? skoro mam wyt?umaczenie i mam to w D. Za moich nie tak odleg?ych czasów praktycznie niespotykane zjawisko, czy?by jaka? choroba cywilizacyjna wywo?ana zbyt cz?stym siedzeniem przed komputerem?? W?tpi? w to szczerze, po prostu uczy? si? nie chcia?o za m?odu.

Sprawa druga, to jak sobie tam gracie to Wasza sprawa, to jak my gramy to sprawa nasza. Nikt z nikim gra? nie musi wi?c po prostu mo?e szkoda Twojego czasu na pisanie tutaj skoro nie podoba Wam si? sposób gry osób z naszego serwisu.

Zrozumia?em, ?e ustalenia co do regu? gry przed spotkaniem zapad?y wi?c nie bardzo rozumiem, o co masz pretensje. Reprezentujesz troch? podej?cie na zasadzie: ja nie gram nigdy zielon? bil? o doln? band? wi?c i inni nie mog?. Skrajnie bezsensowna argumentacja, ?e kto? mia? mo?liwo?ci wi?c nie mo?e skorzysta? z przys?uguj?cej mu nagrody za faul przeciwnika. To jaki ruch wykonujesz to Twoja decyzja, je?li jest w zakresie ustalonych regu? to wszystko jest ok. Natomiast widz?, ?e jak si? gra z aniel? to najlepiej przed ka?dym ruchem pyta? jej co teraz mo?na zagra?, ?eby przypadkiem nie wybra? tej niepo??danej mo?liwo?ci.
Ostatnio zmieniony przez kipcior 2008-02-29, 11:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
grzechoo16
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 14:37    

heh kupa ?miechu.
Nie no ch?opaki! Jak mo?na nie wiedzie? czy dany faul by? celowy czy te? nie!? :lol:
Ja tu widz? 2 mo?liwo?ci... 1) Ludzie z Wysepki s? tak wy?mienitymi graczami, ?e zawsze wiedz? jaki zamiar ma przeciwnik (co ??czy si? z cudown? umiej?tno?ci? czytania w my?lach) 2) Nigdy w ?yciu nie grali taktycznie.

Cz?owiek jest tylko cz?owiekiem i taktyczne zagrania nie zawsze wychodz?. W czasie poszczególnych frejmów miewam momenty, kiedy stawiam wszystko na 1 kart? i ryzykuj?... ryzyko polega na tym czy uda mi si? zagra? jak bym sobie tego zapragn?? czy te? padnie faul z mojej strony, poprzez co u?atwi? robot? przeciwnikowi, gdy? ten ma prawo zagra? z r?ki zgodnie z oficjalnymi przepisami bilardowymi (ale nie ma si? co dziwi? - jak si? mieszka na odludnej wysepce to takie przepisy tam nie trafiaj? :-P - wybaczcie nie mog?em si? powstrzyma?)

Aniela pisa?a co? o R. Weberze... Wybacz ale z tego co pami?tam, to jak testowali?my (mówi? w imieniu cz??ci graczy z tego serwisu) nowe bilardy to zauwa?yli?my troch? b??dów. Chodzi?o te? o zasady. Z tego co pami?tam a pami?tam to do?? dobrze, to ludzie którzy zbierali informacje od nas na temat b??dów mówili, ?e programi?ci nie znaj? dok??dnie zasad dlatego prosili o wskazanie co jest ?le zrobione. To, ?e kto? jest dobry w pisaniu programów nie znaczy, ?e na wszystkim musi si? zna?...

wida? tu RÓ?NIC? (tak to s?owo si? pisze :-D ) mi?dzy pokojem z profesjonalnym podej?ciem a takim, który ma mniejsze obeznanie w sytuacji. takie granie na w?asnych zasadach... skoro trzymacie si? zasady "niegrania z r?ki" to wbijajcie czarn? bil? do ?uzy ustawionej po przek?tnej do tej do której wbili?cie ostatni? kolorow? bil?... :mrgreen:

Zdrowia! :-)
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 15:13    

to ja zadam lepsze pytanie mo?e kto? zna odpowied? :-P

Co za kretyn za przeproszeniem wymy?li? gr? nie z r?ki(bez r?ki [nie wiem jak to uj?? takie to g?upie :-P ] ?? Co on si? uwa?a za lepszego??
A reszta osób my?li ?e te? jest dobra i gra tak samo ;-) jednym s?owem ?AL :mrgreen:

Ja nie zawsze gram z r?ki ale jak kto? mi zagra to nie mam pretensji ?adnych (w ko?cu zasad nie ?amie ;-) ) :-D chyba ?e przed meczem mi powie ?e nie gramy z r?ki a potem zagra no to takiemu mam ochot? co? powiedzie? :lol:

wi?c co do WYSEPKI, skoro zna Ci? t? zasad? to znacie te? osob? która j? wymy?li?a :lol:
wi?c spytajcie go o zasady gry w bilard 8 a nie tworzone przez "elite" hyhy
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-02-29, 15:48    

Sobie poczytalam - interesuj?ce nie powiem :-P

Ze swojej strony dorzuc? dwa s?owa jako wielokrotny organizator meczów miedzypokojowych z bilardami Info.

Wywodze si? z pokoju, w którym gra z r?ki nie jest czesto praktywana - natomisat jest dozwolona - gdy? jak koledzy wspomnieli nie ma mo?liwo?ci sztucznej zmiany odgórnie narzuconych zasad danej gry :arrow: grasz w bilard8 :arrow: akceptuj zasady tej gry.

Ustalenie czy faul by? specjalny czy nie jest zawsze kwesti? dyskusyjn? - najprostszym wyj?ciem jest wi?c zasada :arrow: graj tak, a?eby Twój rywal nie otrzyma? przywileju zagrania z r?ki :arrow: dla mnie to proste ;-)

Zagrali?my z Info niejeden mecz - nigdy nie by?o problemów z tym zwi?zanych, kto? kto funkcjonuje ju? troszk? w portalu gier na wp wie, ?e na Info zasad? jest granie z r?ki - decyduj?c si? na pokojówki po prostu si? to respektuje.

Anielo pozna?y?my si? jaki? czas temu - szanuj? Ci? - niemniej nie wiem w jaki sposób prowadzisz spotkania pokojowe - wiem natomiast z w?asnego do?wiadczenia, ?e trudno na wp o bardziej profesjonalnego organizatora tego rodzaju spotka? ni? Zmak.
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-02-29, 15:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 16:35    

Nigdy nie by?o problemów :-P
Ja ju? na abc.pl za granie z r?ki ca?a rodzin? mam objechan? :mrgreen:
Poza tym to spoko ;-)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-02-29, 16:56    

Wojtek widz?, ?e nie przyuwa?y?e?, ?e temat dotyczy spotka? miedzypokojowych.

Nie moge odpowiada? za indywidualne zachowania poszczególnych graczy na naszych sto?ach w czasie mniejszych i wi?kszych turniejów na pokoju :arrow: my?le, ze nikt nie mo?e - na ?adnym pokoju.

Natomiast w spotkaniach miedzypokojowych organizowanych przeze mnie od takiej odpowiedzialno?ci nigdy bym sie nie uchyli?a - czytaj wi?c ze zrozumieniem - wiem, ?e potrafisz jak si? postarasz :-P
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 17:21    

Przepraszam nie zauwa?y?em :-)
...i niezrozumienie kontekstu wypowiedzi zdarza si? najlepszym,zwykle zbytnio nie musz? si? stara? :->
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-02-29, 22:12    

Szkoda ?e temat meczu mi?dzypokojowego zamieni? si? w temat o graniu czy nie graniu z r?ki.

Sprawa jest banalnie prosta: Ustalamy czy gramy z czy bez r?ki i stosujemy si? do zasad.

Wspomina?em ju? we wcze?niejszym po?cie i? adminka Aniela oraz ca?y pokój Wysepka ma alergi? na punkcie gry z r?ki.....

Jak kto? mi mówi poraz setny ?e nie gra z r?ki bo to jest profesjonalizm to mi r?ce opadaj? :-/ .... ale ostatecznie staram si? stosowa? do zasad panuj?cych w pokojach w których goszcz?.... To co jednak mnie w Wysepce ubod?o to sposób w który zosta?em potraktowany za takie zagranie...... wyrzucenie ze sto?u w trybie natychmiastowym ( mo?e to nie usprawiedliwienie ale najzwyczajniej zapomnia?em, ?e tam panuj? takie zasady)..... wystarczy?o przecie? powiedzie?, ?e freama uwa?a si? za przegranego .... ?e takie s? zasady w pokoju itp....

Pami?tajmy o tym ?e trzeba szanowa? wybory innych cho? nie zawsze si? z nimi zgadzamy.... prawda Madziu? :-D
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-02-29, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
grzechoo16
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 15:20    

wyobra?cie sobie Adminów z WYSEPKI w roli szefa firmy...
wyrzucenie gracza z pokoju i zbanowanie za jedno zagranie z r?ki...
Zero zrozumienia, nic ich nie interesuje, wa?ny jest dla nich fakt ?e kto? zagra? z r?ki. Troch? to niem?dre.

Raz gra?em w jakim? pokoju i przeciwnik wbi? bia?? do ?uzy. jako ?e dzia?a?em na kilku witrynach jednocze?nie to po prze??czeniu okna na to z rozgrywan? parti? chwyci?em przypadkowo bia??. Jako ?e przyj??em na pocz?tku do wiadomo?ci zasady pokoju i chc?c by? wporz?dku do rywala ustawi?em bia?? spowrotem na wyj?ciow? pozycj? jednak ani przeciwnika ani adminów to nie interesowa?o...
 
 
sokol900
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 00:04    

to odpowiem i ja:

wwwBILARDYinfo-znani sa z tego ze graja z reki i maja racje...dzieki nim ja przejzalem na oczy i tez grywam z reki ;) pokojowki z nimi sa dobrze organizowane i Zmak robi to naprawde dobrze ;) kazdy z graczy od nich gra na wysokim poziomie i latwo pokonac ich nie jest...ja ich szanuje i lubie z nimi grac ;)

---Wysepka--- - pokoj ktory ma kilka miesiecy... hmm w moim obecnym pokoju Clan_KULKI_Pro gdy byly grane z wysepka pokojowki...hmm byly smieszne...zagralem raz i mialem dosc ;) ciagle nowi zawodnicy w skladzie...i to niektorzy admini z innych pokojow z duzym rankiem :P jezeli chodzi u nich o gre z reki to to jest totalny bezsens....takie zasady jakie wy macie mozecie wsadzic sobie w... bo sa poprostu smieszne...wp ustala zasady...wy mozecie tylko o kulturze i takich tam ustalac...wyrzucanie za GRE Z REKI z pokoju?! no ludzie przeciez to jest najsmiesniejsza rzecz jaka na wp slyszalem... nie chcesz by przeciwnik nie gral z reki? nie fauluj....


ok teraz tak...wjazd Anieli na to ze w tym pokoju nie ma kultury...hmm tutaj sie bardzo pomylilas bo jest wieksza kultura tu niz na wysepce...przypomnij sobie sytuacje jak na czacie glownym u was ja MrocznyPan. i Mag!c rozmawialismy normalnie i kulturalnie a wasi gracze nas wyzywali i nikt nie zareagowal a do tego ty nas wypraszalas stamtad ;) z info nigdy nie zostalem wyproszony i nie zostalem obrazony u nich....

ja i pokoj ktory reprezentuje nie zagramy juz z wysepka i ty o tym anielko wiesz... bo juz Ci to uswiadomilem tak jak to ze do waszego pokoju nie wejde...

ps. bez obrazy Anielko ale taka jest prawda ;) ....chlopaki z info piwko dla was :beer:
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 00:39    

Co mo?e dziwnie zabrzmie? dla niektórych...ja równie? kiedy? by?em wrogiem grania z r?ki bia?? ;-)
Ale Sokó? uj?? to w sposób perfekcyjny...'przejrza?em na oczy i zrozumia?em na czym polega ta gra'.
Dla ciebie równie? piwko ;-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-03-03, 12:20    

Wi?c i ja kufelek dorzuc? :-D <beer> :-D

.....i ma?e sprostowanie... nie zosta?em wyrzucony z pokoju "tylko" ze sto?u ;-)

Ps.

Grzechu- z tym chwyceniem bili przez przypadek te? mi si? zdarza?o, kiedy chcia?em j? skrz?tnie odstawi? na miejsce nie powstrzyma?o to afery jak? zawodnicy w danym pokoju podnosili.... ufff.... ci??kie jest ?ycie bilardzisty graj?cego z r?ki :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-03-03, 12:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Niszczak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 19:59    

Mo?e sie zdarzyc ?e przeciwnik mo?e ok?amac ze "ktos zagra? z reki" lub ktos "faulowa? specjalne" mi to sie zdarzy?o na W-----a i juz sie zaczeli pytali czy zrobi?em specjalny faul i wogule. takie popkoje utrudniaj? sobie ?ycie.
Sk?d to sie wzie?o ze niemaozna grac z reki?
Proponuje zrobic na g?ownej stronie taki cytat "GRAMY Z R?ki, bo takie s? regu?y GRY"
Proste!!!
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
  Wysłany: 2008-03-03, 22:51    Propozycja Pokojówki b8 - stary

Witajcie ;-)

Po konsultacji ze Zmakiem pozwalam sobie po raz kolejny rzuci? r?kawice w stron? szacownego serwisu wwwBILARDYinfo ;-)

Propozycja bilard8.abc.pl jest analogiczna do raz ju? przedstawionej i co wi?cej zrealizowanej w pa?dzierniku 2007 roku ;-)

Wówczas musieli?my uzna? Wasz? dominacj? ulegaj?c 38 : 59 :arrow: niemniej mysle, ze ówczesne spotkanie by?o na tyle pasjonuj?ce, ze zrobicie nam t? przyjemno?? i zgodzicie si? na replay A.D. 2008


Szczegó?y propozycji:



:arrow: Termin:
*od 10 do 22 marca 2008

:arrow: Zasady:
* Mecze rozgrywamy w pokoju: wwwBILARDYinfo
* Gramy 10 / 10 czyli ka?dy gracz z dru?yny wwwBILARDYinfo gra z ka?dym graczem z dru?yny bilard8 abc pl.
* Mecze gramy do 2 wygranych partii. Mo?liwe wyniki to: 2:0, 2:1.
* Ka?da dru?yna sk?adaj? si? z 10 zawodników, plus 4 zawodników rezerwowych.
* Dopuszczalne s? 4 zmiany zawodników w trakcie ca?ego spotkania.
* Gramy wed?ug zasady "bia?a z r?ki". Nie gratuluj przed ko?cem meczu, je?eli to zrobisz, poddaj.
* Czas na ruch 2 minuty. Od??czenie od sto?u = przegrana, chyba, ?e przeciwnik zdecyduje inaczej.
* O wygranej decyduje wi?ksza ilo?? wygranych meczy, w przypadku remisu, wi?ksza ilo?? wygranych frejmów.
Je?eli nadal jest remis kapitanowie wyznaczaj? po 1 zawodniku, którzy zagraj? decyduj?cy mecz do 3 wygranych.


:arrow: Oficjaln? stron? zawodów prowadzi :arrow: Zmak


:arrow: Stawka spotkania:

Proponuj? 300 000 W$ + bonus dla MVP spotkania w wysoko?ci 50k (ch?tnie zap?ace ze swojej kieszeni ów bonus)

Je?eli propozycja spotka si? z zainteresowaniem z Waszej strony dalsze szczegó?y podamy wkrótce ;-)

Pozdrawiam - magdagp
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 23:19    

Szkoda,?e bilard 2004 :-)
W ka?dym razie ?ycz? powodzenia obu ekipom ze wskazaniem na B.Info ;-)
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-03-03, 23:33    

Poprzednie spotkanie z pokojem bilard8.abc.pl 10x10 by?o bardzo ciekawe. Przypomn? TABELK?
Ch?tni do gry mog? zg?asza? si? tu lub do mnie na GG.

Kandydaci:
4!Fun
*A*r*e*S*
*Slabiutki*
4SZAKAL4
CJINCLNJMO
DannyCh
Jacol_24
KaBa89
kalashnikov_
karp88
Kipcior
tomekwoz5

Rezerwa:
*czyrus14
_(*MICH@L*)_
DerekDarecki
Latin_Soul
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-03-07, 10:04, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 23:58    

To jak to jest z tym reprezentowaniem :?: *Slabiutki* gral dla ABC teraz dla INFO :?: :?: hmm....

Aha, co do - realizacji meczy, w jaki sposob szukacie czlowieka? Jest gdzies jakies gg kazdego zawodnika? Ustalane s? jakies terminy? Jesli bede szukal i namierzal goscia caly czas - a czas minie to co ? :P


PS. Zg?aszam ch?? i gotowo?? do gry ;)
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-03-04, 00:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*A*r*e*S*
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 00:08    

Ten no.. moge ja?
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-04, 00:11    

*Slabiutki* zosta? poddany najwyra?niej transferowi :-P - jak to w sporcie bywa ;-)

Pami?tam te? Tomek pewne PW jakie otrzymywa?am od Ciebie na naszym forum gdy planowa?am poprzednie takie spotkanie :-P pamietasz :?: :-P

Owszem gg do ka?dego z uczestników pojawia si? po klikni?cu na jego nick w tabeli :arrow: jak widac jest blisko 2 tygodnie na rozegranie spotkania - to jedyny termin, w którym powinienes si? zmie?ci? - zatem cos na kszta?t umawiania si? jak na mecze ligowe z tym, ze odpowiedzialno?c wi?ksza - walczy? dla dobra i ku chwale dru?yny..... to w?asnie sprawia, ?e tak lubimy takie spotkania...
 
 
 
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 01:33    

Ja tam nie przepadam za bilardem ósemk? a tak?e by i?? z duchem czasu, nie gram ju? w stare bilardy. ;-)
W ka?dym b?d? razie mog? wspomóc Was w inny, bardziej wirtualnie materialny sposób. :P
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 01:36    

abc.pl wyra?a ch?? gry o 300.000WG$ niestety...wi?c w razie pora?ki mo?esz sie dorzuci? ;-)
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 07:12    

Zg?aszam swoj? kandydatur? na mecz mi?dzy pokojowy.
 
 
kipcior
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 09:20    

Równie? ch?tnie zagram
 
 
karp88
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 14:55    

B8 to co prawda nie moja domena, ale w przypadku braku lepszych kandydatów ch?tnie zagram ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group