wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Turnieje mi?dzypokojowe.
Autor Wiadomość
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 17:35    

Fajnie by by?o gdyby?my na bie??co wiedzieli jakim sk?adem dysponuj? rywale ;-)
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 17:44    

No to b?dzie element niespodzianki. Swoj? drog? fajnie by by?o, jakby Zmak przytrzyma? w tajemnicy nasz sk?ad, tak?e by by?o fajnie. Tutaj ma?a propozycja, aby ch?tni zg?aszali si? do Zmak na GG a nie pisali tutaj na forum, wtedy elementem zaskoczenia dla nas i dla naszych przeciwników b?dzie obsada zespo?u. Swoista Champions League w?ród pokojówek :)
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-03-04, 17:51    

Dieter zgodnie z obietnic? przeznaczy? 250 000 W$ na pokojówk?. Dzi?ki :-)
Chocia? nie ukrywam, ?e licz? na nasz? wygran?.
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-03-04, 17:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 18:55    

Proponuje zrobi? g?osowanie po przez ankiete ;)

wypisa? ch?tnych i ka?dy b?dzie móg? odda? g?os w sposób demokratyczny.

chyba, ?e nie b?dzie du?o ch?tnych ...

Pzdr mam nadzieje, ?e tym razem lepiej mi pójdzie :-P
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-04, 20:18    Sk?ad bilard8.abc.pl

Latin_Soul napisał/a:
Fajnie by by?o gdyby?my na bie??co wiedzieli jakim sk?adem dysponuj? rywale


DannyCh napisał/a:
No to b?dzie element niespodzianki. Swoj? drog? fajnie by by?o, jakby Zmak przytrzyma? w tajemnicy nasz sk?ad, tak?e by by?o fajnie. Tutaj ma?a propozycja, aby ch?tni zg?aszali si? do Zmak na GG a nie pisali tutaj na forum, wtedy elementem zaskoczenia dla nas i dla naszych przeciwników b?dzie obsada zespo?u. Swoista Champions League w?ród pokojówek :)


Panowie w odpowiedzi na Wasz apel oraz dla wyrównania poziomu wiedzy o dru?ynie przeciwnej przedstawiam planowany podstawowy sk?ad dru?yny :arrow: bilard8.abc.pl, co do rezerwy na chwile obecn? sama nie wiem :-P

Daleka jestem od ukrywania tej informacji, gramy w otwarte karty :arrow: my?le, ze dla ka?dego reprezentanta zaszczytem jest wyst?pienie w barwach swojego serwisu ;-)

Ad rem....

:idea: Ekipa bilard8.abc.pl :idea:

Admini:
:arrow: *_Ja_i_Ty_*
:arrow: GwArEk47
:arrow: kris1_abc.pl
:arrow: Lord_Feniks*
:arrow: magdagp
:arrow: Tgierup


Gracze:
:arrow: m.a.c.i.e.k
:arrow: mazan86
:arrow: omadren2
:arrow: polprzytomny



Ch?tnych do ?ledzenia rozwoju tematu na naszym forum zapraszam podaj?c linka :arrow: http://zlotych.eu/forum/viewtopic.php?p=3934#3934

Aby wypowiedziec si? w w/w temacie konieczna jest rejestracja na forum - zapraszam :)
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-03-04, 20:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 21:42    

Bardzo ciekawa ekipa :-)
Wi?kszo?? ludzi znam czy to z bila New czy z 2004 :-)
A i ró?ne do?wiadczenia mam z ka?dym z nich ;-)
By? mo?e uda mi si? zagra? w owym meczu :-D
 
 
grzechoo16
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 11:16    

widzisz Daniel... Magda popsu?a nam niespodziewanke :lol:
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-07, 07:02    

Hmm... a propo turnieju, to juz niby w poniedzia?ek ma sie rozpocz?? ;> jakies poczynania w tym kierunku? Kiedy sie dowiemy dokladnie jakie sk?ady i kiedy tabelka bedzie ?
PS. Zmaku, w jaki sposob segregowa?e? ludzi? :) Lubi? nie lubi?? Cienki? Lepszy? CHodzi mi o KANDYDACI / REZERWA..
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-03-07, 10:43    

Turniej rozpocznie si? po ostatecznym ustaleniu sk?adów obydwu dru?yn. Ka?dy zawodnik zostanie poinformowany o tym na GG. Tu równie? b?dzie informacja.
Ja decyduj? kto zagra u nas, oczywi?cie wszystkie sugestie i propozycje wezm? pod uwag?, kilka ju? mia?em i czekam na kolejne, najlepiej na GG.
TABELKA
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-03-07, 13:48, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-07, 22:54    

W kwestii organizacyjnej:

Tabelka wype?ni si? nickami reprezentantów obu serwisów w niedziele wieczorem - od momentu uzupe?nienia tabeli - spotkanie uznamy za otwarte :!:

Wyniki podajemy na znane Wam wszystkim gg Zmaka :arrow: 1399692

Tymczasem ?ycz? owocnych treningów - ja do niedzieli b?d? trenowa?a ale przy realnym stoliku w ca?kiem przyjemnym towarzystwie - do zobaczenia w Krakowie ;-)
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-03-07, 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-03-09, 23:41    

Rozpocz?? si?
Turniej pokoi wwwBILARDYinfo vs bilard8 abc pl
Gramy w pokoju wwwBILARDYinfo B8 - 2004
Zasady pod tabelk?.
Wyniki prosz? podawa? do mnie na GG.
przyk?ad: pokojówka: gracz1 ( 2 ) : ( 1 ) gracz2
Otrzymanie ka?dego wyniku potwierdz?.
TABELKA
?ycz? powodzenia.
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-03-09, 23:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 19:27    

?ycz? wszystkim powodzonka :-P i rozegrania wszystkich spotka? w spokoju ;)
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-19, 20:48    

apeluje o szybk? zmian? zawodników 4!Fun i CJINCLNJMO, gdy? maj? rozegrane tylko 3-4mecze, a termin zbli?a si? ku ko?cowi ;) Niech zagra kto? kto ma wi?cej czasu,bo chyba wszyscy chcemy ?eby oby?o si? bez walkowerów ;)
Pzdr 8-)
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-03-19, 22:27    wwwBILARDYinfo vs _Pro Sunshine_

Przed chwil? zako?czy?o si? spotkanie mi?dzypokojowe B8 NEW pro:
wwwBILARDYinfo ( 11 ) : ( 5) _Pro Sunshine_

TABELKA
ARCHIWUM
 
 
Latin_Soul
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-19, 22:32    

Gratuluj? Zmaku gry i prowadzenia,?wietnie si? wspó?pracuje na New bilardach :-)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-19, 22:43    

A u nas widze 50:25 na korzy?? Info - hmmm - teraz to tylko cud nad Wis?? móg?by da? nam remis ;-)

Licz? mimo wszystko, ?e w sportowym duchu zako?czymy spotkanie i ?e finalnie b?dziemy mogli si? cieszy?, ?e 100% pojedynków zosta?o rozegrane :-)

Powodzenia ?ycze i motywacji na dalsze gry mimo ju? przes?dzonego prawie wyniku ;-)
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-03-19, 22:45    

4!Fun ju? wróci?a i b?dzie gra?a, a CJINCLNJMO zosta?y tylko 4 mecze.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
IrekBro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-20, 01:47    

Co do pokojówki z _Pro Sunshine_ ja nie da?em rady przyj??... musia?em kumpla na impre zawie??... :-( ale widze ?e i tak sobie poradzili?cie...:-D
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-03-23, 11:37    

W spotkaniu z pokojem bilard8 abc pl pozosta?y 2 mecze do zagrania. Czekam na wyniki najpó?niej do wtorku.
Ju? teraz mog? napisa? o W$.
Najlepszy zawodnik bilard8 abc pl GwArEk47 otrzyma 50 000 W$
Od przeciwników otrzymamy 300 000 W$, dieter przeznaczy? dla zwyci?zców 250 000 W$
550 000 W$ podziel? pomi?dzy naszych zawodników po otrzymaniu przelewu.
Kto w naszym zespole uzyska najlepszy wynik? Oka?e si? wkrótce.
TABELKA
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-24, 19:21    

SPOTKANIE MI?DZYPOKOJOWE UWA?AM ZA ZAMKNIETE

wwwBILARDYinfo 71 : 29 bilard8 abc pl

Partie 152 : 96



SZCZEGÓ?OWA TABELA SPOTKANIA (klik)



:arrow: Rozgrywki zosta?y zako?czone w 100% :cool:

:arrow: w czasie trwania spotkania ka?da z dru?yn dokona?a po 1 zmianie


:arrow: O tytu? Najlepszego zawodnika spotkania walczyli zaci?cie dwaj reprezentancji wwwBILARDYinfo - KaBa89 i Jacol_24, którzy wygrali wszystkie spotkania - niemniej laur MVP dzi?ki lepszemu bilansowi frejmów przypad? zawodnikowi :arrow: Jacol_24, na którego konto trafia ode mnie indywidualna nagroda w wysoko?ci - 50 000$

:arrow: Dla najlepszego Zawodnika bilard8.abc.pl :arrow: GwArEk47 :arrow: spontaniczn? nagrod? równiez w wysoko?ci 50 000 ufundowa? Zmak ;)

:arrow: 300 000$ - b?d?ce stawk? spotkania trafi?o na konto Zmaka

Mecz zako?czy? sie zdecydowanym zwyci?stwem dru?yny wwwBILARDYinfo, która utrzymywa?a przewag? od pocz?tku do ko?ca spokania :)

Z tego miejsca chcia?am serdecznie pogratulowa? Zwyci?zcom - doceniamy Wasz kunszt - jeste?cie bilardzistami na najwy?szym z mo?liwych poziomie, dziekujemy za mecze na wysokim kulturalnym poziomie oraz za dwutygodniow? go?cin? na Waszym pokoju
:beer:


Dzi?kuj? serdecznie Wam koledzy i kolezanko ;) z dru?uny abc - wiem ile serca w?o?yli?cie w ten pojedynek i jak bardzo zale?a?o Wam na osi?gni?ciu optymalnych wyników - to zaszczyt by? cz??ci? takiej dru?yny jak? tworzyli?my - bo cho? sukces nie przypad? nam w udziale to duch w dru?ynie by? i za t? integracj? serdecznie Wam dzi?kuj? :*


Na koniec moje osobiste podzi?kowanie do wspó?organizatora zawodów.


Zmaku - to juz kolejne spotkanie, które wspólnymi si?ami uda?o nam si? zaaran?owa? a nast?pnie przeprowadzi? z sukcesem do ko?ca - na ?adnym innym pokoju na wp nie spotka?am organizatora tak profesjonalnego, zaanga?owanego i sympatycznego - szacunek :*


My?le, ?e w potyczkach miedzy naszymi serwisami nie pad?o jeszcze ostatnie s?owo i ?e do ponownych spotka? przy niebieskim suknie dojdzie jeszcze nieraz ;)


Z bilardowym pozdrowieniem

magdagp
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-03-30, 14:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-03-24, 20:28    

Bardzo dostojnie opisane :-D

Atmosfera poszczególnych spotka? faktycznie by?a mi?a i kulturalna .

Pomimo zdecydowanej przewagi Info, chcia?bym podkre?li? wysoki poziom bilarda, jaki reprezentowali gracze abc. :-D - Tym przyjemniej smakowa? wygran? ;-)
 
 
 
#__Feniks__#
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-24, 22:16    

Dziekuje za wspolzawodnictwo,gratuluje przecinikom wygranego pojedynku,potwierdzili swoje wysokie umiejetnosci w bilki,szczegolnie chyle czola dla Kaby i Jacola . Mi?o by?o znow zagrac z wami po kilku latach;)pozdrawiam i do rychlego rewaznu:)
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-24, 23:43    

Brawo bilardy :-PPP 8-)
Aczkolwiek chcia?abym zauwa?y?, ?e zapomnieli?cie mnie gdzie? tam wyró?ni? :roll: ;-)


A tak poza tym... przez to,?e wszyscy Wam tak kadz? nie obro?nijcie w piórka ! ;-)

Dla abc równie? gratkulkacje ;-)

a tak w Pe eSie...
Mo?e tak jaki? mi?dzypokojowy p?ci ?e?skiej ...? :->
Ostatnio zmieniony przez lobuziarkaaa 2008-03-24, 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-24, 23:59    

Madziu? ladnie ladnie :) no co?... to bylo wiadome ;P hyhy
A tak powa?nie te? dziekuje Magdzie i Zmakowi za przeprowadzenie turnieju, jak rownie? wszsytkim zawodnikom z ABC z ktorymi mialem przyjemnosc zagrac, graty dla Jacola i Baby ;P oraz reszty skladu od Nas :)

Kasia - raczej nie wypali - malo kobiet u Nas ;P
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-25, 19:38    

eee tam ma?o;-P znajd? sie jak bedzie trzeba;-P ... Ja i Natalia... Natalia i Ja...i ja...i Natalia... ;-)
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-03-26, 06:53    

Przyk?adowy sk?ad info kontra abc:

1. lobuziarkaaa- magdagp

Rezerwa: 4fun- brak

:mrgreen:

Ewentualnie jak si? dziewczynmy dogadaj? Natalia wejdzie w podstawowym sk?adzie :-D .... by? mo?e Magda z abc nie b?dzie mia?a wyboru :-D

Przewidziany czas rozegrania spotkania 14 dni :mrgreen:
 
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 07:21    

hehehehe :-PPP No jak pi?knie :mrgreen: to sk?ad ju? mamy! :-D :lol:
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-03-26, 15:27    

Krzysiek Ty dziewczyn z abc nie doceniasz - powiem nieskromne, ?e na kobiece zawody miedzypokojowe spokojnie mog?abym wystawi? nawet 20 osobowy damski sk?ad i by?by to sk?ad ca?kiem przyzwoity :-P

Dorobicie si? paru kobietek wi?cej to pomyslimy kiedy? - heh - a ju? nied?ugo szykuj? u nas wewn?trzny mecz panie na panów - Natalka wyst?pi w tych zawodach w naszym sk?adzie go?cinnie - wierzcie - faceci wcale nie s? faworytami tego spotkania - w ko?cu umiemy korzystac z naszych walorów, przed którymi nawet najwi?kszym s?awom bilardowym p?ci meskiej "mi?kkn?" :-P kije uniemo?liwiaj?c gr? :mrgreen:
 
 
 
lobuziarkaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 15:54    

"dorobicie si?" pfff:-P Oni powinni walczy? o zawodniczki p?ci pi?knej ;-P
Ostatnio zmieniony przez lobuziarkaaa 2008-03-26, 15:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2008-03-26, 22:53    

W niedziel? o godzinie 20.00 b?dzie mia?a miejsce pierwsza w historii pokojówka na B9 NEW stó? pro, pokój wwwBILARDYinfo z pokojem World of Billard
Gramy 4x4 ka?dy mecz do 3 zwyci?stw (3:0, 3:1, 3:2). Stawka 100k. W przypadku przegranej ja wyp?acam kas?.
Ch?tni mog? zg?asza? si? do mnie na GG.

Kandydaci:
Dieter
KaBa89
sienek200
Zmak
Rezerwa:
*Slabiutki*
Irekbro

wwwBILARDYinfo ( 13 ) vs ( 3 ) World of Billard
Partie: wwwBILARDYinfo ( 43 ) vs ( 21 ) World of Billard
100k zosta?o podzielone pomi?dzy zwyci?zców.
TABELKA
POKOJÓWKI
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2008-03-30, 22:15, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group