wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Turnieje mi?dzypokojowe.
Autor Wiadomość
dieter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 23:52    

Dzi?kuj? za uwzgl?dnienie mojej pro?by, która by?a zastosowana w trosce o nowych graczy, którym oczywisto?ci s? nieznane. :-P
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-12, 07:00    

?a? widze ?e juz tak wpe?z?es wozik w info ze juz mozesz decydowac o losach innych :-) za ca?okszta?t hehehe i Ty smiesz mnie oceniac za ca?okszta?t? ?al :]
Jak juz powiedzialem, dziecinne jest to ze ludzie sie jaraj? tym ?e kto? nie moze zagrac w gre (ktor? lubi) bo inni mu nie pozwalaj? z byle g?upiego powodu :-) a tak szczerze to nic sie nie stalo i do niczego nie doszlo :-) tak?e Ty woz tutaj masz akurat najmniej do powiedzenia.

Aha, po drugie, tomu? a Ty masz admina?? :-D bo z tego co sie dowiedzialem to g?osowali sami admini :-D albo ten ktos k?ama?, albo tu jakies tajne mianowania ludzi sie odbywaj? przy okr?glym stole :-P hyhyhy
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-08-12, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2008-08-12, 11:01    

Dobra ch?opaki zako?czcie ju? to. Szakal je?li komu? masz co? do powiedzenia to na PW lub gg.
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
ewa7713
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-12, 19:30    

WoW Maniu? Ty to potrafisz :P
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2008-08-16, 01:03    

Nie wiemy jeszcze jak zako?czy si? aktualnie trwaj?cy pojedynek pomi?dzy 4everyone a www.bilardy.info.... ale ju? w tej chwili chcia?bym nagrodzi? moimi s?owami poziom gry naszych przeciwników ... pisz? to g?ównie dlatego, i? dwóch zaprzyja?nionych nam graczy zarzuci?o nam pych? wynikaj?c? z prezentowanego poziomu bilarda na naszym serwisie ( nie chodzi tutaj o trwaj?cy mecz ale o ogó?).. nie mo?emy obwinia? si? za gromadzenie si? dobrych bilardzistów w naszym pokoju... ale darzmy szacunkiem naszych przeciwników którzy z nami rywalizuj?... niech wygra lepszy i precz zadufaniu niektórych którzy identyfikuj? si? z naszym serwisem ;-)
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2008-08-16, 09:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-08-17, 13:59    

:!: Wa?ne :!:
W dru?ynie 4_everyone zmiana - za admina coolio2680. , który obecnie jest bez internetu wchodzi -> admin **_D_O_G** (gg 209504) prosze o rezegranie meczy w?asnie z Nim - a? 9 tych spotka? zosta?o :-)

Prosze wszystkich o mobilzacje bo pozosta?y dwa dni rozgrywek a my ledwo przekroczylismy pó?metek ...

I pytanie - Gdzie jest czyrek :?:
 
 
 
^czyrus14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 19:46    

czyrek jest ostatnie dni duzo [ipi ? pi? ale od jutra sie mobliziluje i grac pozdro
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-24, 15:53    

a turniej trwa :lol: hyhy :lol:
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-08-24, 23:21    

Z blisko tygodniowym po?lizgiem spowodowanym faktem, i? nie wszystkie spotkania zosta?y rozegrane ko?czymy oficjalnie spotkanie mi?dzypokojowe.

wwwBILARDYinfo (56) : (42) 4_everyone
Frejmy (126) :(110)

http://bilardy-info.ovh.org/pokojowka.htm

Niestety bylismy zmuszeni przyzna? a? 7 walkowerów - 5 na korzy?? 4_everyone i dwa obustronne.

Najlepszymy zawodnikami spotkania zostali:


W dru?ynie wwwBILARDYinfo - vsfndsfer (mecze 8:2, frejmy 16:8)

W dru?ynie 4_everyone - _K0N!ECZK0_ (mecze 7:3, frejmy 16:9)

Gratulujemy

:beer:

Z przebiegu spotkania:

Pocz?tek zatrwa?aj?cy dla dru?yny 4_everyone - pierwsze wyniki 10:3 dla Info, nast?pnie karta sie odwraca wi?cej wygranych meczy po naszej stronie i niwelujemy straty 17:16 dla Info, przy wyniku 35:26 wszystko by?o jeszcze mo?liwe, niestety dla nas kolejne spotkania w wi?kszo?ci toczy?y sie po mysli zawodników spod znaku czerwonej bili, którzy po zdobyciu 51 zwyci?stwa pozbawili nas z?udze? :-P

Z tego miejsca chcia?am serdecznie pogratulowa? naszym Przeciwnikom, którzy zgodnie z tradycj? do jakiej zd??yli nas przyzwyczai? zaprezentowali bilard na najwy?szym mo?liwym poziomie :beer:

Mam nadziej?, ?e zwyci?stwo to nie przysz?o Wam jednak tak ?atwo i ?e troch? zdrowia przy niebiekskim stoliku przy nas straciliscie :P


Dzi?kuje Damianowi za poprowadzenie zawodów :*

Wszystkim Kolegom z dru?yny dzi?kuje przede wszystkim za to, ?e zechcieli?cie wyst?pi? w tym spotkaniu - wiem, ze dali?cie z siebie wszystko i mimo pora?ki ja czuj? sie wygrana, bo przysz?o mi gra? w Waszym towarzystwie :-) :*

Kolejne spotkania miedzy naszymy serwisami mam nadziej? ju? nied?ugo w tej lub innej formie :-)



Pozdrawiam


magdagp - 4_everyone
 
 
 
!PtK_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-24, 23:25    

Yeah :D
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 00:21    

Gratulacje !!! Po raz kolejny :-D z reszt?...
magdagp napisał/a:
zgodnie z tradycj?

i wszystko jasne 8-)
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-08-25, 00:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 10:23    

nie by?o ?atwo :-P
Brawo 8-)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
  Wysłany: 2008-09-26, 15:29    Pokojówka Inna ni? Wszystkie :)

Znów pozwoli?am sobie zago?ci? w tym temacie :->

W ramach kontynuowania wspó?pracy i przyja?ni miedzy 4_everyone a wwwBILARDYinfo przygotowalismy na pa?dziernik kolejn? atrakcje - spotkanie miedzypokojowe - spotkanie ze wszech miar innowacyjne :-P

Pomys?odawc? takiej formy rozgrywek jest
Kaba ;-) On tez wykona? tabele na potrzeby tego pojedynku :-)

Ja z kolei podje?am sie spisania zasad tej pokojówki - to ci?zki orzech do zgryzienia - ale przy wiekszym skupieniu sie idzie zakuma? :-P


Spotkanie rozgrywane na Grze bilard8 - wersja 2004

Termin:

*Pa?dziernik 2008

Ilo?c zawodników w ka?dej dru?ynie

*10 zawodników w sk?adzie podstawowym + 3 rezerwowych
(zawodnicy w dru?ynie rozstawieni na podstawie rankingu i stosunku gier wygranych do rozegranych na nicku)


Kapitanowie dru?yn odpowiedzialni za skompletowanie sk?adów i wybór zawodników do pojedynków typowanych oraz kompetentni do rozstrzygania wszelkich problemów


4_everyone :arrow: magdagp


wwwBILARDYinfo :arrow: KaBa89


Zasady Turnieju:

* Turniej sk?ada sie z 30 rund ( 20 indywidualnych i 10 parowych)
* W ka?dej rundzie zawodnicy walcz? o 1 punkt dla swojej dru?yny ( ??cznie do zdobycia jest 30 pkt)
* Ka?dy mecz w danej rundzie gramy do 5 wygranych (mo?liwe wyniki 5:0, 5:1; 5:2; 5:3, 5:4)
* W pojedynku parami w razie remisu we frejmach zawodnicy z pary wybieraj?, który z Nich gra dogrywke do 1 wygranej
* Ka?dy zawodnik zagra:
- raz w pojedynku indywidualnym wynikaj?cym z rozstawienia (najwyzej rozstawiony gracz z jednej druzyny z najwy?ej rozstawionym graczem z drugiej dru?yny, 2 z 2, 3 z 3 itd)
- raz w pojedynku indywidualnym, do którego zostanie wytypowany przez swojego kapitana ( w 5 pojedynkach najpierw typuje kapitan 4_everyone, a w 5 najpierw kapitan Info - na zmiane)
- dwa razy w pojedynku parami - przed rozpocz?ciem turnieju 10 zawodników podzieli sie na 5 par wed?ug w?asnego uznania


Pozosta?e zasady

* Mecze rozgrywamy w pokoju: 4_everyone lub wwwBILARDYinfo
* Gramy wed?ug zasady -> BIA?A Z R?KI
* Graj z klas? - Nie gratuluj przed ko?cem meczu, je?eli to zrobisz, poddaj.
* Czas na ruch 2 minuty. Od??czenie od sto?u = przegrana, chyba, ?e przeciwnik zdecyduje inaczej, stó? z obserwatorami
* Wyniki zg?aszamy do KaBa89 na numer gg 8084354 [ Nr RUNDY: nick zawodnik 1 (ile) - (ile) nick zawodnik 2 ]


Oficjaln? stron? zawodów prowadzi -> KaBa89

http://bilardy-info.ovh.org/pokojnew.htm

Stawka spotkania

1 pkt = 15k

* Na koniec spotkana przegrana dru?yna zap?aci na konto kapitana rywali ró?nic? mi?dzy wygranymi a przegranymi punktami pomno?on? razy 15k

Czas na podanie sk?adów wraz z rozstawieniem i numerami gg - 29.09.2008 (poniedzia?ek) godzina 22.00


Mysle, ?e spotkanie cho? na pierwszy rzut oka bardzo skomplikowane oka?e sie jednak bardzo atrakcyjne we formie i w miare jak bedziecie sie wkr?ca? w ten pojedynek b?dzie Wam sie podoba?o coraz bardziej :-)
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-26, 15:56    

bardzo fajna sprawa :P
tylko nie wierze, ?e wymy?li? to Kaba ;)

zg?aszam ch?ci uczestnictwa 8-)
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-26, 16:58    

nie zg?aszamy si? bo sk?ad wybieraj? organizatorzy ;-)

i to mój pomys? :-/ :lol:
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-26, 20:12    

ale chyba mozna sie zg?osic? zasugierowac ?
Bo po co organizatorzy maj? wybierac sklad w?ród ludzi ktorych oni chc? - a Ci natomiast nie b?d? mogli/chcieli mo?e zagrac. Wtedy beda problemy. Lista chetnych musi byc.

Ja tez jestem zainteresowany ;-)
Ostatnio zmieniony przez 4SZAKAL4 2008-09-26, 21:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-26, 20:47    

haha ja oczywi?cie nie zglaszam swojej kandydatury:P ale sie wtr?ce:x

ale po ostatniej nieszcz?snej "rozmowie" co do ostatniego sk?adu na turniej by?oby lepiej tak jak Szakal pisze;) lista osób ch?tnych aby nikt nie zosta? pokrzywdzony:)
chyba,ze Ka?amarniczka ma juz sta?a ekipe i ona bedzie ciagle bez zmian;]
co dla mnie jest dziwne...bo zapewne wiecej osób jest chetnych:)
aaaaaa no tak zapomnialam;) staty staty staty:P

powodzenia Wam ;-) dokopcie jak zawsze przeciwnikom:D :*
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-26, 21:34    

naucz si? czyta? pawianku to co napisa?em
wybieraj? organizatorzy a nie ja
widzisz ró?nice?
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-26, 21:40    

ooooj przeciez ja nie napisalam niczego z?ego:/ spokojnie
po drugie "chyba,ze Ka?amarniczka ma juz sta?a ekipe" <-- nie napisalam,ze Ty wybierasz ale ekipa jest juz sta?a:/

czasami lepiej siedziec cicho i nie pisac swojego zdania

koncze temat
powodzenia Wam<9>
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-09-26, 21:44    

Znacznie wczesniej ni? wskazywa? termin podaje reprezentacje 4_everyone na Spotkanie Mi?dzypokojowe

A co mi tam juz zagram w otwarte karty :-P


Rozstawienie wynikaj?ce ze statystyk zawodników wyglada nastepujaco:


1. gieka20
2. LukMojBrat
3. m.a.c.i.e.k
4. mazan86
5. mirasbb81
6. tygrys1410
7. *_*DarQ*_*
8. magdagp
9. *SexTasy*
10. nmarta


Na rundy rozgrywane parami utworzyli?my sposród siebie nast?pujece teamy:

Pary podaje wed?ug pozycji w rozstawieniu wynikaj?cej z sumy statystyk obojga partnerów:

[ pierwszy w parze legitymuje sie wy?szymi statystykami]


1. mazan86 & mirasbb81
2. gieka20 & _*_DarQ*_*
3. m.a.c.i.e.k & magdagp
4. tygrys1410 & *SexTasy*
5. LukMojBrat & nmarta



No i czekam z niecierpliwosci? na sk?ad rywali :)
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-09-27, 19:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tomekwoz5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-27, 03:05    

a ja czekam :-P
 
 
KaBa89
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-28, 22:17    

Sk?ad pokoju wwwBILARDYinfo

Rozstawienie pojedyncze:

!PtK_
Jacol_24
NieBadzCykor
*Slabiutki*
4!Fun
tomekwoz5
Kufix
4SZAKAL4
zemeckis
DerekDarecki


Rozstawienie parowe:

*Slabiutki* & Kufix
4!Fun & tomekwoz5
NieBadzCykor & 4SZAKAL4
Jacol_24 & zemeckis
!PtK_ & DerekDarecki


TABELKA MECZU:

http://bilardy-info.ovh.org/pokojnew.htm

Po klikni?ciu na nick wyskoczy GG
Ostatnio zmieniony przez KaBa89 2008-09-28, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-10-21, 22:29    

Do zako?czenia Meczu pozosta?o raptem 10 dni - mamy rozegrane oko?o po?owy spotka? - wi?c prosz? Was o moblizacj?.

Dzisiaj uzupe?nili?my z
Damianem do ko?ca tabele - wszystkie pojedynki s? ju? ustawione - zapraszam Was do zapoznania sie z aktualn? rozpisk?:

http://bilardy-info.ovh.org/pokojnew.htm

Przypominam, i? ka?dy punkt wart jest 15k dla dru?yny - dlatego postarajcie sie rozegrac wszystkie spotkania - bo tabela wype?niona w 100%, bez ?adnych walkowerów jest sukcesem dla ka?dego organizatora ;-)

Powodzenia ;-)
 
 
 
Kufix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-03, 08:43    

No co tak raptem ucich?a ta pokojówka?
Utwierdzam si? w przekonaniu, ?e najlepiej rozgrywa? mecze mi?dzy-pokojowe w jeden dzie?.
Wi?cej emocji....
A tymczasem dogrywa? do ko?ca t? rywalizacje:)
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2008-11-03, 15:53    

Ano ucich?a niestety - niektórym nie starczy?o miesi?ca na umówienie sie na mecz z rywalem - niestety.. delikatna bura nale?y sie paru reprezentantom :-P Po Tabeli widac dok?adnie komu :-P

Póki co czekamy do ko?ca rywalizacji by wiadom? by?a kwota jak? pokonani maj? wyp?aci? zwyci?zcom - licze na moblizacj? Wasz? ;-)
Ostatnio zmieniony przez magdagp 2008-11-03, 15:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-04, 07:53    

GRAC !! 4 FÓN !! Kufu? :>
 
 
pr0michkot
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-09, 09:49    

Post zosta? usuni?ty.
Na tym forum zapisy do turniejów mog? prowadzi? tylko uprawnieni organizatorzy.
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
  Wysłany: 2008-11-09, 15:56    Podsumowanie Pokojówki

Z 9 - dniowym poslizgiem oficjalnie ko?czymy spotkanie miedzypokojwe.

wwwBILARDYinfo (16) - (12) 4_everyone

Strona Zawodów:

http://bilardy-info.ovh.org/pokojnew.htm


60 000$ Trafi?o na konto kapitana dru?yny Info - daje to kwot? po 6 000 na cz?onka druzyny - zaintersowanych zainkasowaniem tej gotówki prosze o osobisty kontakt z Kaba89


Z przykro?ci? musz? stwierdzic, i? jest to pierwsze spotkanie miedzy naszymi serwisami, które nie zosta?o rozegrane porzadnie przy stole - lecz musia?o sie zako?czy? w kuluarach, gdzie to przyznawalismy walkowery.

Forma by?a intersesujaca, organizacja zapewniona - brak?o niestety zaanga?owania i powa?nego podejscia do tematu paru zawodników.

Ma?a bura zw?aszcza dla 4!Fun, która nie rozegra?a ?adnego spotkania - szkoda, bo zawsze by?as podpor? swojej dru?yny :-|

Przynalismy 3 obustronne walkowery i 3 na korzysc 4_everyone.


Mimo wszystko - serdecznie gratuluj? druzynie BILARDÓW.info :-D i dziekuje wszystkim tym, którzy wywi?zali sie ze swoich meczów w 100% :-D

Zak?adam, ?e w przysz?osci do kolejnych pojedynków jeszcze dojdzie - przemyslenia bedzie wymaga?a jedynie ich forma, bo dla nas organizatorów taka ilosc walkowerów jest niestety nie do przyjecia i wypacza wynik ogólny.


Z bilardowym pozdrowieniem


Organizatorzy: KaBa89 & magdagp
 
 
 
4SZAKAL4
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-09, 17:06    

Graty i ?al...
 
 
pr0michkot
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-28, 09:57    

Kto jest zainteresowany pokojówka z Sesja Room .Pisa? na gg 8000042
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group