wwwBILARDYinfo
PortalForumTabele ligowePomocUżytkownicyZAPISY DO LIG i WzBProfilWiadomości PWStatystykiAlbumGry online Game Desire


 Ogłoszenie 


ZAREJESTRUJ SIĘ na naszym forum, zaloguj się, KLIKNIJ
i zapisz się do LIG BILARDOWYCH serwisu wwwBILARDYinfo !!! ISTNIEJĄCYCH NIEPRZERWANIE OD 2003 r.


Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Turnieje mi?dzypokojowe.
Autor Wiadomość
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-03-28, 13:32    

Skontaktuj? si? z SA tego pokoju.
 
 
 
pr0michkot
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-28, 21:25    

Odwo?ane
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-03-28, 22:49    

Rozmawia?em z SA tego pokoju, co ciekawe dowiedzia? si? o tej propozycji dopiero ode mnie.... ;-)

Pomys? mu si? spodoba? i oto co napisa? :

"Zasady i ogólnie pomys? na tego typu rozgrywki bardzo mi si? podoba , ale jeste?my nowym pokojem i nie mam tylu adminów ani sta?ych graczy których bym móg? zwerbowa? na chwil? obecn?, nie mog? zg?osi? mojego pokoju to turnieju z powodu braku zawodników , ale na pewno w odpowiednim czasie si? zg?osz? z ch?ci? rozegrania tego typu spotkania :)"

Wi?c jak wida? na razie temat nieaktualny :-)
 
 
 
[)i(]
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-29, 11:45    

to mo?e z nami zagracie? na b8-2004? :->
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-03-29, 15:32    

Skoro g?ód pokojówki jest to moze faktycznie napisze po raz kolejny w tym temacie, w którym juz pare ?adnych razy sie udzielalam :-)

Próbowa?am skontaktowa? sie na gg ze Zmakiem lub Darkiem - ?aden Pan póki co nie odpisa? - ale czekam dzis na odpis dalej w tym temacie lub za pomoc? komunikatora gg

Zapraszam Was do rozegrania spotkania miedzypokojowego z CollectiveRoom na analogicznych zasadach na jakich ju? grywali?my


Wstepne szczegó?y mojej propozycji

Gra : bilard8 - 2004

Termin:

*od 01.04 (?roda) do 12.04 (niedziela)

Stawka spotkania:

200 - 300k - oczywiscie to propozycja do dalszego ustalenia


Zasady:

* Gramy w sk?adach 10 osobowych [ Sk?ad ka?dego pokoju stanowi sta?a ekipa graczy i adminów pokoju ] + 4 osoby na rezerwie
* Mecze rozgrywamy w pokoju: CollectiveRoom lub wwwBILARDYinfo
* Gramy 10 / 10 czyli ka?dy gracz z dru?yny wwwBILARDYinfo gra z ka?dym graczem z dru?yny CollectiveRoom
* Mecze gramy do 2 wygranych partii. Mo?liwe wyniki to: 2:0, 2:1.
* Dopuszczalne s? 4 zmiany zawodników w trakcie ca?ego spotkania.
* Gramy wed?ug zasady -> BIA?A Z R?KI
* Graj z klas? - Nie gratuluj przed ko?cem meczu, je?eli to zrobisz, poddaj.
* Czas na ruch 2 minuty. Od??czenie od sto?u = przegrana, chyba, ?e przeciwnik zdecyduje inaczej.
* O wygranej decyduje wi?ksza ilo?? wygranych meczy, w przypadku remisu, wi?ksza ilo?? wygranych frejmów.
Je?eli nadal jest remis kapitanowie wyznaczaj? po 1 zawodniku, którzy zagraj? decyduj?cy mecz do 3 wygranych.
* Wyniki zg?aszamy do organizatora na numer gg [ nick zawodnik 1 (ile) - (ile) nick zawodnik 2 ]




Z przyjemnosci? zagramy w pó?niejszym terminie rewan? na nowej odmianie bilarda.

Prosze o odpis czy wyra?acie ch?c na mecz w takiej formie lub jakie s? Wasze inne propozycje - postaramy sie dostosowac.


Pozdrawiam - magdagp
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-03-29, 15:41    

Przedyskutujemy to kole?anko :-) Wi?c by? mo?e g?ód zostanie zaspokojony po obydwu stronach :-)
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-03-30, 18:08    

Mam dobr? i z?? wiadomo??.

Doszli?my do wniosku ?e tak ma?o zawodników gra u nas w B8 2004, ?e b?dziemy mieli k?opot z wytypowaniem reprezentacji i to jest ta z?a wiadomo??...wi?c chyba nic z tego .

Dobra wiadomo?? jest taka, ?e na new bilardzie odnale?li?my sporo "g?odnych wilków" którzy s? gotowi przywdzia? stroje czerwonej bili, wi?c je?li kiedy? b?dzie taka sposobno??, to by? mo?e skrzy?ujemy kije.

W ka?dym b?d? razie dzi?kujemy za propozycj?. ;-)
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-03-30, 19:13    

Po raz pierwszy odk?d ?ledze to forum widze, ?e pokój wwwBILARDYinfo odrzuca propozycje pokojówki, która z za?o?enia by?aby przeprowadzona w profesjonalny sposób i z powa?nym rywalem.

Szczerze chce wierzy?, ?e powodem s? tylko i wy?acznie braki kadrowe, których jak dotychczas nie by?o nigdy.
Nie jestem tego jednak pewna tak do ko?ca, gdy? nawet propozycja pojedynku na new bilardzie nie przybra?a formy zdecydowanej a jedynie wyra?ona jest w trybie przypuszczaj?cym.

Je?li to personalne i akurat na moje propozycje zamierzacie reagowa? w taki sposób ( powód jest mi znany ) prosz? o napisanie tego wprost - nie b?d? wówczas nabija?a niepotrzebnie postów w tym temacie w przysz?o?ci.

Pozdrawiam.
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2009-03-30, 19:23    

Nie ma tu ?adnych podtekstów. Nie znajdziemy 10 odpowiednich reprezentantów do pokojówki B8. Organizatorzy nie graj? w stare bilki lub nie maj? czasu. Stare bilardy powoli zanikaj? i to jest g?ówny powód takich problemów.
_________________
ZAPISZ SIĘ DO WYBRANEJ LIGI Zapraszam.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-03-30, 19:31    

By? mo?e na Forum jest to pierwsza odmowa, nie mniej jednak takie si? zdarza?y i nawet sam by?em tego ?wiadkiem :-)

To ?e propozycja jest profesjonalna nie oznacza, ?e nie do odrzucenia :-)

Faktem jest, ?e B8 2004 nie cieszy si? ju? u nas tak wielk? popularno?ci? jak przed laty, bilard NEW sukcesywnie wypiera starsz? odmian? bilek, st?d brak mo?liwo?ci pojedynku.

Nikt nie mo?e Ci Madziu zabroni? proponowania pokojówek, gdy? to Forum, mi?dzy innymi po to istnieje :-)

Co do podtekstów... pozwolisz, ?e nie skomentuj? tego.
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-03-30, 19:52    

Je?li to prawda co piszecie, a moja kobieca intuicja zawiod?a mnie i b??dnie zinterpretowa?am Wasze uchylenie sie od podj?cia wyzwania to z ch?ci? przeczytam propozycj? i warunki potyczki na nowej odmianie bilarda.

Jak napisa?am w pierwszym po?cie postaramy si? dostosowa? - jeste?my na tyle elastyczni, ?e mimo, i? funkcjonujemy aktywnie jedynie na starej wersji b?de w stanie skompletowa? sk?ad i na nowe bilki - je?li bedzie taka potrzeba.

Co do podtekstów Krzysztofie - je?li masz potrzeb? komentarzu to bardzo prosze - tak w ?yciu jak i w necie lubie us?ysze? wprost, gdy kto? ma mi co? do zarzucenia - poniewa? na ostatni? swoj? prywatna wiadomo?? w kwestii bed?cej ko?ci? niezgody miedzy naszymi serwisami nie otrzyma?am odpowiedzi zak?adam, ?e moje argumenty zosta?y przyjete.

Cele istnienia forum s? mi znane - sama administruje podobnym od lat - niemniej je?li odpowiedzi na me propozycje mia?yby by? analogiczne do ostatniej mija sie z celem moja aktywnosc w tym temacie.
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-03-30, 20:05    

Obiecuj?, i? je?li poczuj? tylko nieodpart? ochot? na komentarz- zrobi? to :!: ;-)

W tej chwili nie widz? takiej potrzeby- wybacz.

A co do Twojego do?wiadczenia w kwestii Administracji, jest ono powszechnie znane i szanowane, nikt nie ma co do tego ?adnych w?tpliwo?ci :-)
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-04-01, 19:25    

Uwaga!!!



Dosz?o do porozumienia co do rozegrania meczu pomi?dzy CollectiveRoom a BILARDY.info .

Tak wygl?daj? nasze ustalenia:

:arrow: Gramy w B8 NEW
:arrow: Zapisywanie wyników i wykonanie tabeli - Zmak- gg: 1399692.
:arrow: Pula nagród 300k dla zwyci?zców.
:arrow: Gramy 7 na 7, ka?dy z ka?dym + max. trzech rezerwowych.
:arrow: Czas na rozegranie pokojówki- 10 dni od 03.04. (pi?tek) do 12.04.(niedziela)
:arrow: Gramy w pokoju BILARDY.info lub CollectiveRoom- gracze ustalaj? to mi?dzy sob? na gg.
:arrow: Sto?y ustawione na gr? rankingow?/ 15 min/ 30 sec. na ruch/ bezpieczna gra: 3 min.
:arrow: Gramy do 3 wygranej partii przez jednego z zawodników, mo?liwe wyniki: 3:0, 3:1, 3:2.
:arrow: Dopuszczalne s? dwie zmiany podczas ca?ego spotkania.
:arrow: Gramy wed?ug zasady -> BIA?A Z R?KI
:arrow: Graj z klas? - Nie gratuluj przed ko?cem partii, je?eli to zrobisz = przegrywasz.
:arrow: O wygranej decyduje wi?ksza ilo?? wygranych meczy, w przypadku remisu, wi?ksza ilo?? wygranych frejmów.
Je?eli nadal jest remis kapitanowie ( magdagp i CJINCLNJMO) wyznaczaj? po 1 zawodniku, którzy zagraj? decyduj?cy mecz.



Sk?ad naszej reprezentacji :


1. Olimp!ada
2. sienek200
3. ((..F1..))
4. municypalna
5. CJINCLNJMO
6. wchilinski (new_ebdon)
7. Kufix



Rezerwa:



1. niszczak19
2. KIGAM3
3. Maniek_Kutno


Niech nam czarna sprzyja ;-)
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-04-01, 23:33    

Ciesz? sie, ?e wszystko zosta?o dograne i spotkanie si? odb?dzie ;-)


Sk?ad reprezentacji CollectiveRoom przedstawia sie nast?puj?co:




1. [Cr@cK] :arrow: gg:10270600
2. *A*r*e*S* :arrow: gg:8800449
3. 81bbmiras :arrow: gg:4591382
4. DeTomaso82 :arrow: gg:8005856
5. Drexel :arrow: gg:10470663
6. Step_up83 :arrow: gg:2027785
7. Z!elonyyy (KaBa89) :arrow: gg:8084354


Rezerwa:

1. DannyCh :arrow: gg:175200
2. mazan86 :arrow: gg:8761536
3. magdagp :arrow: gg:5263034



Obu Serwisom ?ycz? ciekawego i emocjonuj?cego pojedynku ;-)



magdagp
 
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2009-04-02, 00:47    

Spotkanie wwwBILARDYinfo vs CollectiveRoom mo?emy powoli zaczyna?. Do 3 kwietnia zawodnik, który nie zagra ?adnego meczu mo?e zosta? zast?piony innym graczem bez zaliczenia wymiany z rezerwy. Wyniki prosz? wysy?a? na gg:1399692. Ka?dy wynik zostanie potwierdzony i mo?na b?dzie go zobaczy? w TABELCE
Powodzenia.
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-04-13, 21:27    

Mecz pomi?dzy BILARDY.info a CollectiveRoom uwa?am za zako?czony, wynik spotkania przedstawia si? nast?puj?co:



BILARDY.info (27) - (21) CollectiveRoom



Zwyci?stwo wydaje si? do?? przekonywuj?ce , jednak mecz mia? 3 ods?ony:


:arrow: 1 cz???, wyprowadzi?a nas na do?? zdecydowane prowadzenie. ;-)
:arrow: 2 cz???, kiedy to najmocniejsze pkt naszego zespo?u ko?czy?y swoje spotkania, przeciwnik zacz?? nas dogania? i robi?o si? nerwowo. ;-)
:arrow: 3 cz???, uda?o nam si? oderwa? znowu od przeciwnika na tyle bezpieczn? odleg?o??, ?e zwyci?stwo mieli?my ju? w kieszeni. ;-)



A teraz charakterystyka poszczególnych zawodników Info:



:arrow: sienek200- najlepszy zawodnik ca?ych zawodów, kpl zwyci?stw- okaza? si? klas? sam? dla siebie

:arrow: Ol!mp!ada- 5 zwyci?stw na 7 spotka? robi wra?enie, tym bardziej ?e zawodnik ten, ma lekkie wahni?cie formy, bravo

:arrow: ((..F1..))- po 3 ?wietnych zwyci?stwach musia? zast?pi? go KIGAM3- z powodzeniem - gratki

:arrow: wchilinski- problemy sprz?towe uniemo?liwi?y mu osi?gni?cie wyników z których by?by usatysfakcjonowany- jednak 4 zwyci?stwa te? zas?uguj? na uznanie

:arrow: Kufix- bohater 2 cz??ci spotkania odniós? bardzo wa?n? wygran? która tchn??a w naszych zawodników wiar? na ko?cowy sukces

:arrow: minicypalna dorzuci? 2 wa?ne oczka do wspólnego zwyci?stwa

:arrow: CJINCLNJMO 1 zwyci?stwo - 3 pora?ki u?wiadomi?y mi ?e czas odda? pola zawodnikowi niszczak19 a ten cho? nie czu? si? w B8 najmocniejszy podj?? r?kawic? i zaci?cie stawi? czo?a swoim przeciwnikom



Chcia?em bardzo serdecznie podzi?kowa? za udzia? w meczu, wszystkim zawodnikom naszego zespo?u jak i przeciwnikom. By?a to 5 wygrana w 6 pokojówkach jakie rozegrali?my z kapitanem przeciwników- SA magdagp.
Polityka obu serwisów si? jednak ró?ni na tyle, ?e niestety by?a to najprawdopodobniej ostatnia nasza potyczka.

Na koniec apel do wszystkich graczy - szanujmy swoich przeciwników- gratulowanie i podzi?kowanie za potyczk? nic nie kosztuje a jest wyrazem dobrego wychowania.
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-04-14, 17:35    

To i pare s?ów ode mnie - porusze tu dwa tematy - by wszystko by?o jasne i klarowne.

Po pierwsze - serdecznie gratuluj? Ekipie Info - Jeste?cie graczami, z którymi praktycznie gra sie do jednego b??du.
Wygrali?cie 6 duzymi punktami - stosunek frejmów 102 : 92 ?wiadczy jednak o tym, ?e walka zdecydowanie by?a zaci?ta.

Duzo pojedynków zawodnicy Collective przegrali 2:3 mimo wczesniejszego prowadzenia 2:0 - brak?o wyko?czenia i to odbi?o sie na wyniku.

Umówiona stawka 300 000$ zosta?a przeze mnie przelana na konto kapitana Info :arrow: CJINCLNJMO

To tyle odno?nie spraw organizacyjnych zwiazanych z tym meczem a teraz sprawa druga - napisze o niej tu by oszcz?dzi? sobie piasania a Wam czytania odr?bnych tematow.

CJINCLNJMO napisał/a:
sienek200- najlepszy zawodnik ca?ych zawodów, kpl zwyci?stw- okaza? si? klas? sam? dla siebie


Pozwole sobie nie zgodzi? si? z opini? kapitana druzyny Info.
O ile niekwestionowane s? dla mnie umiej?tno?ci bilardowe gracza sienek200 o tyle co do klasowego gracza jak dla mnie co nieco Mu brakuje.
Dla mnie klasa zawodnika to nie tylko samo skuteczne umieszczanie bil w ?uzach i kontrola prowadzenia bia?ej bili - to jeszcze kultura i poszanowanie przeciwnika a tego koledze sienek brak?o - mo?e nie w pojedynku na stole - ale w rozmowie ze mn? ?cisle z toczon? pokojówk? zwi?zan?.

Dla jasnosci:
W spotkaniu na 3 pozosta?e mecze zast?pi?am zawodnika 81bbmiras.
Pierwszy mecz przegra?am z sienkiem 0:3. W kolejnym pokona?am zawodnika niszczak19 stosunkiem frejmów 3:1.

Patrz?c na sam wynik, nie widz?c przebiegu potyczki gracz sienek pomówi? mnie za pomoc? komunikatora gg o nieuczciwo??, sugeruj?c i? na moim nicku zagra? jaki? inny gracz. Profil mój by? nastepnie lustrowany przez samego sienka jak i prowadzacego zawody Zmaka.

Nie kontynuowa?am z sienkiem rozmowy, gdy? nie mam powodów by Jemu t?umaczy? si?, i? na nicku magdagp nigdy nie rozegra? partii ?aden inny gracz. Napisa?am jedynie do CJINCLNJMO.

Cho? to win?, a nie niewinno?c nalezy udowadniac napisa?am maila do zajmuj?cego sie grami on - line na wp Roberta Webera z zapytaniem, czy istnieje mo?liwo?? sprawdzenia ID zawodnika w meczu ju? rozegranym i zapisanym w archiwum.

W odpowiedzi przeczyta?am, i? niestety nie maj? mo?liwo?ci sprawdzenia i udost?pnienia tych danych.

Niemniej jesli dla serwisu Info - moja ponad dwuletnia gra w Waszych ligach, oraz pozytywna jak mniemam historia 6 toczonych z moj? dru?yn? pokojówek, w których zawsze by?am uczestnikiem zmagan nie jest wystarczaj?cym gwarantem mojej bilardowej uczciwo?ci to z przykro?ci? stwierdzam,i? nie widze nie tylko sensu w tym by kiedykolwiek rozgrywa? przysz?e spotakania miedzypokojowe ale równie? by by? czynnym uczestnikiem Waszych Lig, Pucharów itd.

Nie widze sensu by sie starac, bo jesliby kiedykolwiek sie uda?o cos ugrac to co? Znów ktos zagra? za mnie? A mo?e trzeba podda? w w?tpliwo?c moje miejsca na pudle w obu ligach, zdobyty Puchar Ligi lub wygrany rankingowy tur?

Szczerze zastanawia mnie co moze by? powodem niedowierzania i weryfikacji w?asnie moich meczów, czy pozosta?e 45 spotka? w tej pokojówce równie? by?o tak sprawdzane? Czy mo?e nie do pomyslenia jest by 8 obecnie zawodniczka w ogólnej klasyfikacji starych bilardów mog?a wygra? mecz na nowym bilu?

Po raz pierwszy czuje sie rozgoryczna serwisem Info - nie wiem czy to forma odreagowania na mnie faktu, i? dwóch by?ych organizatorów Info - Daniel i Damian zmieni?o barwy na Collective; czy to nadal problem z tabelami o którym wiedz? sami organizatorzy.

Piszesz Krzy?ku o szacunku do swoich przeciwników - nigdy mi go nie brakowa?o - szanuj? ka?dego rywala, z którym gram - nie toleruj? jednak braku szacunku do mojej osoby a tak?e dwulicowo?ci, której nie spodziewa?abym sie nigdy po niektórych - Kto ma wiedziec o czym pisze Ten wie.

Czy ja sie zmieni?am :?: Nie wydaje mi sie - nadal robie to co od lat juz paru - ale nie mnie oceniac. Natomiast z mojej perspektywy bardzo zmieni? sie serwis Info -zmieni? na gorsze - nie tylko w odniesieniu do mnie.

Na koniec - by nie pisac tylko ?le - serdecznie dziekuje Wam za te ponad 2 lata zmaga? przy Waszych sto?ach i czynnego uczestnictwa na forum, za wspó?prac?, która wi?kszo?? czasu funkcjonowa?a bardzo dobrze.
Swoim rywalom zw?aszcza z mojej ulubionej ligi b8 - 2004 oraz z Ligi5Bilardów dzi?kuje za wiele miesiecy naprawde fajnych zmaga?, które da?y mi wiele rado?ci, emocji, nawet adrenaliny :-) - je?li kiedykolwiek kogos z Was urazi?am to szczerze przepraszam - nie by?o to moim zamiarem.

W terminie 1 - 8 sierpnia odb?dzie si? zlot, o którym juz pisa?am - osoby, które sie wybieraj? z pewno?ci? znajd? ze mn? kontakt - czy to tu na forum na PW czy za pomoc? gg, telefonów - macie namiary - z pewno?ci? organizacyjnie wywi?ze sie z tego przedsi?wzi?cia.

Mam nadziej?, ?e mimo wszystko wspomnicie tu czasem moj? osob? pozytywnie, ?e dane mi by?o wnie?? i zostawi? tu troch? siebie.

Przepraszam za d?ugi post ;-)

Pozdrawiam - magdagp
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-04-14, 21:57    

W imieniu Zarz?du Info, chcia?em Ci równie? podzi?kowa? za gr? w ligach... które tak jak wielu z nas, podnios?y pewnie Twoje umiej?tno?ci bilardowe- wedle zasady " graj z najlepszymi a staniesz si? jednym z nich" :-)

?eby nie toczy? tutaj jaki? s?ownych przepychanek ;-) ( je?li nawet s? sprawy które nas ró?ni? - a s?- to ze wzgl?du na obustronny szacunek powinni?my takie sobie darowa?) odnios? si? tylko do jednego w?tku który poruszy?a? ....mianowicie do wypowiedzi Pana sienek200- ci?ty j?zor ;-)

Faktem jest, ?e móg? sobie darowa? tego typu konwersacj?, lecz uj??bym to w ten sposób, ?e to nie on Ciebie urazi? tylko Ty poczu?a? si? obra?ona...a to ró?nica.

Co jest wi?kszym nietaktem ?....wdanie si? w tak? rozmow? czy np zachowanie Drexela który to ( by?em obecny na 3 spotkaniach które rozgrywa?- z: CJINCLNJMO; municypalna; Kufix) nie potrafi si? przywita?...pogratulowa? wygranej partii przeciwnikowi, podzi?kowa? kiedy przeciwnik pogratuluje czy te? po?egna? si? kiedy mecz dobiega ko?ca... mo?na si? zastanawia? :-/ ...dla maj?cych w?tpliwo?ci wspomn? ?e czat dzia?a?, gdy? potrafi? na nim umieszcza? stan rywalizacji :-D

Takich spraw zebra?oby si? na morgi i jak pisa?em nie chodzi o jakie? przepychanki tylko o wycofanie si? z taktem z wzajemnej wspó?pracy która do tej pory by?a jak?e owocna ;-) .

" Niebezpiecznie jest wierzy? , ?e co? trwa wiecznie", ?e pozwol? sobie przytoczy? ten cytat. ;-)
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2009-04-14, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
[)i(]
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-14, 22:14    

nie przywita? si?? nie podzi?kowa?? to musia?o by? straszne ;P obrazi? Ci? tym?:P
CJIN zaczynasz by? taki jak zmak ?adnej winy u Ciebie a u innych znajdziesz ;P Tak jak przem?dry zmak mówi ?e mnie wyrzucono z organizatora a tak nie by?o ;P Bo znalaz?em kufixa na swoje miejsce po czym odszed?em ale wi?cej bajeczek zmaka i b?dziecie chodzi? jak pajacyki zreszt? 3/4 ju? chodzi xD hehe ... (i tak wszystko zmak sprzeda co nale?y do serwisu tak jak by?o z tabelkami wi?c na marne si? staracie ;P)

A co do najlepszych to powiem tyle ?e mo?e z 3-4 osoby tu s? dobre wi?c nie s?ód?cie sobie ju? tak ;P Gdyby?cie byli najlepsi to nie sraliby?cie w pory i zagrali na starym hehe

PS Maniek dwulicowcu oszcz?d? sobie komentarzy do moich postów ;P
Zmak tylko nie usuwaj posta ;(
 
 
Zmak 


Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1317
Wysłany: 2009-04-14, 22:55    

Powy?szy post ?wiadczy o bardzo niskim poziomie kultury osobistej KaBa89 (#_Ka_Ba_89_# i wiele innych nicków), dlatego w tej chwili pozostanie. Na pewno nie wszyscy wiedz?, wi?c wyja?ni?. KaBa89 jako gracz nie zrezygnowa? ale zosta? usuni?ty z ligi za oszustwa i nadal ma zakaz gry w ligach :arrow: http://www.zmak.ovh.org/ligowcy/
KaBa89 jako organizator zosta? odsuni?ty od prowadzenia lig poniewa? nie spe?nia? podstawowych wymaga?.
Kolejne tego typu wypowiedzi b?d? usuwane.
Ostatnio zmieniony przez Zmak 2009-04-14, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-15, 01:12    

D?ugo milcza?em ale my?l? ?e czas si? wypowiedzie? i odnie?? do niektórych spraw poruszonych, jako ?e i mnie owy temat poniek?d dotyczy.
CJINCLNJMO napisał/a:
Faktem jest, ?e móg? sobie darowa? tego typu konwersacj?, lecz uj??bym to w ten sposób, ?e to nie on Ciebie urazi? tylko Ty poczu?a? si? obra?ona...a to ró?nica.

Móg? ... a Ty, Krzysiek, odwracaj?c kota ogonem bronisz go cho? mottem serwisu od dawien dawna by?o kulturalne zachowanie graczy.
CJINCLNJMO napisał/a:
Co jest wi?kszym nietaktem ?....wdanie si? w tak? rozmow? czy np zachowanie Drexela który to ( by?em obecny na 3 spotkaniach które rozgrywa?- z: CJINCLNJMO; municypalna; Kufix) nie potrafi si? przywita?...pogratulowa? wygranej partii przeciwnikowi, podzi?kowa? kiedy przeciwnik pogratuluje czy te? po?egna? si? kiedy mecz dobiega ko?ca... mo?na si? zastanawia? :-/ ...dla maj?cych w?tpliwo?ci wspomn? ?e czat dzia?a?, gdy? potrafi? na nim umieszcza? stan rywalizacji :-D

My?l? ?e wiele osób przyzna mi racj?, gdy stwierdz? i? nienapisanie niczego, cho?by nawet przywitania, nie jest obra?liwe, a jednak rzucenie fa?szywego oskar?enia pod adresem kogokolwiek jest ... Nie uwa?asz?
CJINCLNJMO napisał/a:
(..) wycofanie si? z taktem z wzajemnej wspó?pracy która do tej pory by?a jak?e owocna ;-) .

A jakim to taktem ze strony organizatorów jest taka wypowiedz, która broni gracza/osoby ewidentnie obra?aj?cego drugiego gracza, i podwa?aj?cego prawdomówno?? i uczciwo?? drugiej osoby. To jest taktowne? To jest eleganckie? Swój broni swego, nie tak?
magdagp napisał/a:
Po raz pierwszy czuje si? rozgoryczona serwisem Info - nie wiem czy to forma odreagowania na mnie faktu, i? dwóch by?ych organizatorów Info - Daniel i Damian zmieni?o barwy na Collective; czy to nadal problem z tabelami o którym wiedz? sami organizatorzy.

Co do zmian, transferów ... Ja, i tak naprawd? niewiele osób zna konkretny powód odej?cia mojego z tego serwisu Info. A dlaczego niewiele? Bo nawet nikt z ówczesnych organizatorów, poza jedn? osob?, nie pofatygowa? si? na GG czy jakkolwiek do tego aby si? zapyta? co mnie do tego sk?oni?o. A z niektórymi z was, czy to graczami, czy organizatorami sp?dzi?em tutaj szmat czasu. Z niektórymi nawet pozna?em si? na ?ywo. Niektórych bardzo ceni?, ale zmian wiele si? dokona?o w serwisie, na których odwrócenie nie mia?em ju? wp?ywu. A wp?yw mie? chcia?em, bo tego ?e przez ponad 5 lat dzia?ania w nim, prze?ycia wielu zmian, rewolucji nawet, chcia?em dla serwisu dobrze nikt z was nie potrafi mi odmówi? ... Decyzja moja o odej?ciu by?a suwerenna, i podj?ta tylko przeze mnie. Nikt mnie do tego nie namawia?, a konsultowa?em to tylko z jedn? osob?, bezpo?rednio zwi?zan? z serwisem. Nie by?o mi ?atwo, a odszed?em mi?dzy innymi dlatego i? serwis pod??a w kierunku, który mnie osobi?cie nie odpowiada ... W kierunku który wida? w po?cie Krzy?ka ... To zwyczajnie nie jest ju? moja bajka ...

To chyba ostatni mój post na tym forum, gdy? podzielam zdanie Magdy ... Nie widz? sensu wspó?pracy z serwisem prezentuj?cym takowe opnie. Nie mówi? o wszystkich, nie generalizuj?. Przeczytali?my wypowied? 'W imieniu Zarz?du Info', jednak jestem przekonany, i dam sobie r?k? a nawet dwie uci??, i? nie jest to jednolite zdanie ca?ego serwisu, organizatorów i graczy.
Cytuj?c:
magdagp napisał/a:
Mam nadziej?, ?e mimo wszystko wspomnicie tu czasem moj? osob? pozytywnie, ?e dane mi by?o wnie?? i zostawi? tu troch? siebie.

Pozdrawiam, Daniel
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-15, 01:14    

Zmak napisał/a:
Kolejne tego typu wypowiedzi b?d? usuwane.

Dla organizatorów czytaj?cych to ... Kiedy? ju? na forum dla organizatorów opisa?em podobn? sytuacj? - usuwanie niewygodnych spraw i tematów. Deja vu?
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-04-15, 07:21    

Kaba, Twoje wypowiedzi nie nadaj? si? do komentarza wi?c go oszcz?dz?...

Daniel,graczowi sienek200 udzieli?em upomnienia na komunikatorze gg i nie popieram tego typu zachowa?, cho? przyznaj? ?e ci??ko odbiera? komu? prawo do w?asnego zdania.
Zachowanie Drexela by?o zupe?nie klarownie- nieuprzejme i to jest fakt a nie odwracanie futrzaka ogonem- wybacz.

Kierunek rozwoju serwisu jest zupe?nie czytelny , ale ka?demu mo?e przesta? to odpowiada? i Twoj? decyzj? o odej?ciu szanuj? cho? niestety nie odpowiada nam forma w jakiej to si? dzieje, lecz rozumiem, ?e Ty nie widzisz w tym nic zdro?nego, wi?c nie ma co si? nawzajem przekonywa?.

Jak to w demokracji bywa, zdarza si?, ?e Zarz?d nie podejmuje decyzji jednog?o?nie... ale gdzie tak nie jest?

Chcia?em podkre?li?, i? odk?d jestem wspó?decyduj?cym w tym serwisie, NIGDY nie zdarzy?o si?, ?eby decyzja by?a podj?ta wbrew woli reszty organizatorów... w przeciwnym razie mi równie? taka polityka by nie odpowiada?a.
Wi?c wypowiedzi o jakiej? dyktaturze s? mrzonk? z któr? si? absolutnie NIE ZGADZAM.

W?ród tych wszystkich wypowiedzi pami?tajmy jaki cel nam przy?wieca... dobra zabawa przy blacie bilardowym w tym wirtualnym ?wiatku... nie zapominajmy o tym ;-)

?ycz? zdystansowania si? do tej sprawy ....Wam jak i serwisowi Info. :-)
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2009-04-15, 08:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-15, 10:17    

CJINCLNJMO napisał/a:
Kierunek rozwoju serwisu jest zupe?nie czytelny

Czy aby na pewno u?y?e? dobrego s?owa?

[ Komentarz dodany przez: Zmak: 2009-04-15, 14:08 ]
Podawanie tre?ci usuni?tych przez administratora jest niezgodne z zasadmi.
 
 
Maniek_Kutno 
Organizator


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1037
Wysłany: 2009-04-15, 14:03    

Szkoda, ?e tak si? sta?o. Ka?dy ma swoje racje i ka?dy mo?e mie? swoje zdanie.
Nie mo?emy odpowiada? za innych i bra? win? innych na siebie.

[)i(] napisał/a:
PS Maniek dwulicowcu oszcz?d? sobie komentarzy do moich postów ;P
Kaba wypowiadaj?c te s?owa czuje ogromny ?al do mnie, ?e poinformowa?em organizatorów o tym, ?e to ON kryje si? pod innym nickiem. (dosta? za to odpowiedni? kare) Prosi? o usuni?cie wszystkich nicków na forum... usuni?to... wi?c po jak? cholere tutaj zagl?dasz ?? Znów jakiej? awantury ??dny si? sta?e?? Ukrywasz si? pod setkami nicków... gra?e? w lidze za Cherry... Co Cie tutaj ci?gnie jak masz jakie? problemy?
Je?li czego? nie lubisz to nie jesz tego.

Magdo os?dzasz i prosisz Krzy?ka by ten zwróci? uwag? siankowi... Ja nie wymagam od Ciebie by? uczy?a Kabaczka -dzieciaczka jak ma si? zachowywa? bo wiem, ?e kole? jest niereformowalny i do tego stara si? wple?? jak?? nic niezgody.

Domy?lam si? o kim pisa? Daniel... szanuje go na równi z kilkoma osobami które pozna?em live.... Szanuj? jego decyzj?. Nie mam do niego pretensji.

Magda, Twój wynik meczu z niszczakiem uznano za niespodzniak? - ale... mia?a? w sk?adzie Kabe... a jak wspomnia?em wy?ej jest to kole? który lubi si? podszywa? pod innych i czerpa? z tego olbrzymi? rado??... Oskar?enie pad?o... dowodów nie mamy. Ja Tobie wierz?... je?li ja potrafi?em wygra? w snooka z Grzegorzem76 lub krn?brnym dzieciakiem Kab? to i Ty mog?as wygra? z niszczakiem... ka?dy ma lepszy lub gorszy dzie?.
Sianek zachowa? si? tak jak si? zachowa?... ale czy to jest wina Zmaka, Krzy?ka lub moja?
Dziwne, ?e Kaba nie mia? do Ciebie pretensji, ?e "kablujesz" i kopiujesz rozmow? z GG - bo to podobno straszne przest?pstwo. :lol:
_________________
,,Człowiek tylko dlatego jest nieszczęśliwy gdyż nie wie, że jest szczęśliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie będzie czuł się szczęśliwym w każdej chwili" - Dostoevskij Fedor Michailovich
 
 
 
magdagp 


Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 223
Wysłany: 2009-04-15, 16:15    

Odpowiadaj?c w paru s?owach:

Widze, ?e podj??am dobr? decyzje, gdy? z postu Twojego Krzy?ku wynika jednoznacznie, ?e jestem tu persona non grata.

Klas? niektórych zawodników Info ceni? - lecz ton zdecydowanie jak dla mnie zbyt megaloma?ski w tym po?cie, wi?c i ja odpisze cytatem:

"Pycha to czasem samoobrona ludzi, których nikt nie pochwali"

Nie mam sk?onnosci hipochondrycznych je?li chodzi o gre - nie poczu?am sie obra?ona bez powodu - racje przyzna?e? mi sam w prywatnej rozmowie ze mn? a teraz piszesz co? zupe?nie innego - jakby ktos zmieni? Twój w?asny sposób pojmowania i co? podyktowa? co nalezy napisa?.

Ja w przeciwie?stwie do Was potrafi? przeprosi? - jesli urazi? Was nie tyle styl gry co sposób obycia na stole gracza z mojej dru?yny Drexela to przepraszam, nie mia?am ?wiadomo?ci, ?e uraczy? Was milczeniem, które tak ?le zosta?o odebrane.

Widzisz Mariuszu - to racja, ?e gracz kazdy ponosi odpowiedzialno?? za siebie i ci?zko "wychowa?" kogo? przez internet - ale jak tu sam piszesz - Twoj wynik z niszczakiem to niespodzianka (wyniki wszystkich innych meczy pokry?y sie jak rozumiem z obstawieniem w STS wiec jest oki); pad?o oskar?enie, mia?as w sk?adzie Kabe to na bank zagra? za Ciebie ale dowodów nie mamy.
Z Kufixem te? wygra?am - popatrz druga niespodzianka - przed meczem prosi?am by moze zawo?a? kogo? od Was do sekundowania - u?mia? si? - znamy sie na tyle d?ugo, ?e dla niego nie by?o watpliwo?ci, ?e gra? ze mn? osobi?cie.
Wiem, ?e nie ma tez w?tpliwo?ci Natalka, w której lidze gra?am najd?u?ej i która jako jedyna po?egna?a sie ze mn? z klas? - z tym, ?e za pomoca PW.

W kazdym razie - ja zajm? sie tym co umiem najlepiej - dalej bed? prowadzi?a CollectiveRoom, w sposób, który sprawia, ?e jest najpopularniejszym serwisem na starej odmianie bilarda 8, któr? preferuj?.
W drog? wchodzic tu juz nikomu nie zamierzam - mo?na odetchn?c :-)

Pozdrawiam :-)
 
 
 
CJINCLNJMO 
Administrator
Organizator


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 1299
Wysłany: 2009-04-15, 18:29    

7 - to pono? szcz??liwa liczba... ale to równie? liczba która okre?la ilo?? Twoich Madziu wypowiedzi w ostatnim po?cie z którymi si? nie zgadzam.

Nie b?d? wysuwa? kolejnych kontrargumentów, gdy? szczerze powiedziawszy robi si? niesmacznie :-/ Mo?e z wyj?tkiem jednej sprawy o której wspomn?:

NIKT nigdy nie b?dzie mi dyktowa? melodii pod któr? mam zata?czy?- uznaj? tylko demokracj?... wi?c tutaj z lekka przesadzi?a?, oskar?aj?c mnie i? moja wypowied? jest pod czyje? dyktando... i kolejne Twoje tego typu teksty spowoduj? ?e nasz wzajemny szacunek we?mie w ?eb... wi?c z komentarzem pozosta?ych spraw ju? si? wstrzymam. Dzi?kuj?.
Ostatnio zmieniony przez CJINCLNJMO 2009-04-15, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DannyCh
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-15, 19:41    

CJINCLNJMO napisał/a:
wi?c tutaj z lekka przesadzi?a?, oskar?aj?c mnie i? moja wypowied? jest pod czyje? dyktando...


CJINCLNJMO napisał/a:
uj??bym to w ten sposób, ?e to nie ona Ciebie urazi?a tylko Ty poczu?e? si? obra?ony...a to ró?nica.


Hmm ...
 
 
Ania24051986
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-15, 19:52    

przykro jest to czytac....

zgadzam sie ca?kowicie z Madga i Danielem...

mimo tego,ze nie udzielam sie za duzo w serwisie z obserwacji i rozmow z innymi graczami zaobserwowac mozna,ze Bilardy.INFo nie idzie w dobrym kierunku....

naprawde przykre to jest....

Madziulka 3maj si?! mimo tego,ze nie gra?ysmy w ?adnej Lidze zegnac sie nie b?de bo Nasz wspolny czas p?ynie na Collective ;-)
 
 
lordvader200
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-15, 20:15    

Przepraszam a o co chodzi ?? Zadaj? sobie pytanie ???
Czytam i czytam i nie doczyta?em do ko?ca .......uff po co traci? czas na pisanie tyle tekstu i na czytanie takich ilo?ci s?ów. ..

By? turniej , by?o podsumowanie turnieju i ju? . Najwa?niejsza jest sama gra , rywalizacja. Ludziska bierzcie za kije i grajcie ze sob? ....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group